°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Slzy a preskakujúci hlas: Šóošová sa v Teleráne neudržala!

Lenka Šóošová
Lenka Šóošová
Zdroj: TV MARKÍZA
24.09.2020 14:00

BRATISLAVA - Moderátorka Lenka Šóošová je dlhoročná profesionálka, no niekedy ani ona nedokáže bojovať s emóciami. V Teleráne sa so slzami v očiach ospravedlňovala divákom, keď ju premohlo dojatie.


Markíza aktuálne vysiela ďalšiu sériu Extrémnych premien. Adepti, ktorým sa podarilo zhodiť desiatky kíl, postupne navštevujú aj Teleráno, kde rozprávajú o svojej ceste za vysnívanou postavou. 

V stredu bola hostkou Lenky Šóošovej a Romana Juraška východniarka Juliana Kužmová, ktorá zhodila 65 kíl. Na úvod ju divákom aj moderátorom pripomenul krátky zostrih zo šou, kde mohli vidieť, ako vyzerala na začiatku, čo jej robilo problémy a po čom túžila, a tiež konečný stav, ako sa zmenila po roku. 

A práve toto Lenka nevydržala. Pri pohľade na Julianinu premenu jej do očí vyhŕkli slzy. „Julka...” dostala zo seba moderátorka dojatým tónom hlasu, no pokračovať už nevedela. „Prepáčte,” ospravedlnila sa divákom a utierala si z očí slzy, kým kamera zaberala rovnako dojatú Julianu. 

Slzy a preskakujúci hlas:
Zdroj: TV MARKÍZA

Slzy a preskakujúci hlas:
Zdroj: TV MARKÍZA

Juliana zatiaľ od skončenia nakrúcania ďalšie kilá vraj nezhodila. Podstúpila totiž plastickú operáciu, po ktorej mala isté problémy a potrebovala sa zotaviť. Ako prezradila, stále je v kontakte s Marošom Molnárom, pre ktorého pomoc účastníkom galavečerom nekončí a počas zotavovania Juliane upravil tréningový plán, aby zvládala cvičiť. 

Slzy a preskakujúci hlas:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Lenka Šóošová Lenka Šóošová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články