°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

52-ročná česká hviezda prišla o prsia: Začala na sebe makať... FOTO Wau, to je božské telo!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pixabay.com
23.09.2020 12:01

PRAHA - Slováci ju poznajú najmä ako princeznú Jasněnku, no jej život v posledných mesiacoch rozhodne nevyzeral ako z rozprávky. Reč je o herečke Michaele Kuklovej (52), ktorá vo februári šokovala priznaním, že bojuje s rakovinou a prišla o obe prsia. A potom prišla ďalšia rana...


Česká bojovníčka sa kvôli rakovine rozišla so svojím partnerom Josefom Wittnerom (40). Nechcela, aby sa pre ňu trápil a ľutoval ju. Svoje zohrala aj skutočnosť, že musela podstúpiť spomínanú operáciu, po ktorej sa, bohužiaľ, mnohé dámy prestanú cítiť ako skutočné ženy. On sa ale nedal a svojej milovanej dokázal skutočnú lásku. A tak po rozchode prišli zásnuby. 

Po náročných mesiacoch sa začalo všetko obracať k dobrému a Michaela svoj život žije absolútne naplno. A aj napriek tomu, že jej vek prekročil okrúhlu päťdesiatku, rozhodla sa zamakať na svojom zdraví i postave. No a oplatilo sa. Telo, ktorým sympatická brunetka disponuje, by jej mohli závidieť o polovicu mladšie kočky. Ona sama priznala, že s myšlienkou dať sa do formy sa pohrávala už v čase, keď mala asi 25 rokov, no mylne si myslela, že je neskoro. 

Michaela Kuklová je konečne opäť šťastná
52-ročná česká hviezda prišla
Zdroj: Facebook

52-ročná herečka sa pochválila takýmto parádnym telom
52-ročná česká hviezda prišla
Zdroj: Instagram M.K.

„Pripadala som si stará. Lenže po päťdesiatke ma prinútilo zdravie a výsledky sú poznať už po krátkej dobe. Musím sa sama sebe smiať, aká hlúpa som bola. Viem, že sú tu ešte tukové vankúšiky a ja mám vďaka cvičeniu poriadny apetít, tak ich asi len tak nezhodím, ale mám radosť, ako som spevnila svoje tvary a že sa menia,” napísala Michaela k parádnej fotke svojho tela na Instagrame a na záver dodala, že obrovským benefitom zmeny životného štýlu je aj jej psychika, ktorá je konečne vyrovnaná. Miška, len tak ďalej! 


Galéria

Ilustračné foto Michaela Kuklová je konečne Michaela Kuklová 52-ročná herečka sa pochválila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články