°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Barboru Balúchovú ratovali záchranári: Slová o mozgovej príhode!

Barbora Balúchová
Barbora Balúchová
Zdroj: Jan Zemiar
24.09.2020 19:40

BRATISLAVA - Zdalo sa, že život jednej z mamičiek Borisa Kollára je v poslednom období takmer dokonalý. Kam prišla, tam žiarila spokojnosťou, šírila pozitívnu energiu a rozdávala úsmevy. Lenže momentálne to také ružové vôbec nie je. Barbora Balúchová skončila v rukách lekárov.


O tom, že ju museli ratovať záchranári, informovala samotná mamička malého Alexa. O jej zdravotnom stave sa podľa všetkého začali šíriť nepravdivé klebety, a tak sa rozhodla celú situáciu vysvetliť. „Dostali sa mi od vás správy, či je pravda, že som mala mozgovú príhodu. NIE. Je pravda, že vo štvrtok pre mňa musela prísť sanitka, za čo veľmi pekne ďakujem všetkým lekárom a zdravotníkom, čo mi pomohli,” uviedla Barbora veci na pravú mieru. 

Barbora Balúchová priznala, že po ňu musela prísť sanitka. Mozgovú príhodu však vraj nemala.
Barboru Balúchovú ratovali záchranári:
Zdroj: Instagram BB

Barbora Balúchová so synčekom Alexom
Barboru Balúchovú ratovali záchranári:
Zdroj: Instagram B.B.

K tomu, čo sa skutočne stalo, sa ale veľmi vyjadrovať nechcela, podľa všetkého zatiaľ výsledky nevie ani ona sama. „Dúfam, že konečnú diagnózu môjho zdravotného stavu budem vedieť čím skôr, aby som opäť mohla byť 100% mamou a aby som mohla normálne fungovať,” napísala Balúchová na svojom Instagrame s tým, že časom priaznivcom určite prezradí viac. 

Na záver príspevku vyjadrila vďačnosť všetkým, ktorí jej boli v tejto situácii oporou. „Ešte raz by som sa rada poďakovala všetkým, čo stáli a stoja pri mne. Nielen teraz, ale hlavne za posledný rok a pol,” napísala Barbora, ktorej prajeme skoré uzdravenie a veríme, že sa jej stav čoskoro zlepší. 

Aj vám už niekedy museli privolať sanitku?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 2037Galéria

Barbora Balúchová Barbora Balúchová priznala, že Barbora Balúchová so synčekom Barbora Balúchová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články