Utorok, 27. júl 2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof.

Herec z Oteckov musel prerušiť natáčanie: Operácia!

Pavol Topoľský musel natáčanie Oteckov prerušiť kvôli operácii.
Pavol Topoľský musel natáčanie Oteckov prerušiť kvôli operácii.
Zdroj: TV MARKÍZA
20.08.2020 09:00

BRATISLAVA - Nie je to tak dávno, čo sa na verejnosť dostala informácia, že Pavol Topoľský (59) je novou tvárou markizáckeho seriálu Oteckovia. Na pľaci však nezarezával dlho... Natáčanie musel na čas prerušiť - čakala ho totiž operácia!


Televízia Markíza len nedávno zverejnila informáciu, že novou postavou v ich obľúbenom seriáli je Pavol Topoľský. Známy herec vraj v Oteckoch spôsobí veľké haló a poriadne zamieša dej. „Veľmi sa teším, že ma oslovili do Oteckov. Väčšinu hercov už poznám, takže som prišiel do super partie,“ pochvaľuje si herec. 

Dlho sa však na pľaci neohrial. Natáčanie totiž musel na čas prerušiť. Dôvodom boli problémy so zrakom, ktoré sa rozhodol vyriešiť. Podstúpil operáciu. „Už dlhšie som sa chcel zbaviť okuliarov a konečne som sa k tomu odhodlal. A ani to nebolelo. Čoskoro nebudem musieť scenáre Oteckov čítať s okuliarmi,“ povedal pre markiza.sk spokojný herec. 

Herec z Oteckov musel
Zdroj: facebook PT

Známeho Slováka trápila ďalekozrakosť, to znamená, že potreboval okuliare na čítanie. No už o týždeň ho čaká operácia druhého oka a o chvíľu bude môcť opäť čítať aj tie najmenšie písmenká bez dioptrií. Prajeme skoré zotavenie!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Pavol Topoľský musel natáčanie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články