°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Slovensko pozná svoju novú kráľovnú krásy: TOTO je Miss Slovensko 2020!

Miss Slovensko 2020
Miss Slovensko 2020
Zdroj: TV JOJ
15.08.2020 06:00

BRATISLAVA - Finále Miss Slovensko 2020 netrpezlivo očakávali tisícky fanúšikov. Uskutočniť sa malo už pred niekoľkými mesiacmi, napokon sa galavečer presunul až na polovicu augusta. No a aj napriek niekoľkým komplikáciám, ktoré sa postupne nabaľovali až do dnešného dňa... TOTO je víťazka!


Tohtoročné finále sprevádzalo obrovské množstvo komplikácií. Ako sme spomínali, konať sa malo už pred niekoľkými mesiacmi, konkrétne v apríli. Kvôli koronavírusu sa však termín preložil až na polovicu augusta. To však ešte nikto z organizátorov netušil, že tesne pred živým vysielaním sa všetko zmení. Hoci všetky finalistky i štáb strážili ako oko v hlave, medzi ostatnými účinkujúcimi sa noc pred priamym prenosom potvrdil koronavírus. 

Miss Slovensko 2020 sa stala Leona Novoberdaliu z Bratislavy
Miss Slovensko 2020 -
Zdroj: TV JOJ

A tak sa razom všetko zmenilo. Finalistky sa nedočkali podpory od svojich rodín, priateľov či fanúšikov. No aj napriek tomu celý večer išiel podľa programu a dievčatá sa mimoriadne snažili. Víťazkou sa ale mohla stať len jedna. Vo finále sa ukázalo, že nástupkyňou Frederiky Kurtulíkovej, Miss Slovensko 2020, sa stala finalistka s číslom 8, blondínka Leona Novoberdaliu z Bratislavy. 

I. vicemiss Viktória Podmanická.
I. Vicemiss Slovensko -
Zdroj: TV JOJ

II. vicemiss Kristína Víglaská.
II. Vicemiss Slovensko -
Zdroj: TV JOJ

Novej kráľovnej krásy srdečne gratulujeme!

Páči sa vám víťazka Miss Slovensko 2020?

33 % nie
áno 67 %

Hlasovalo: 12143Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články