°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Bývalá tvár Markízy sa vydala: Plakali všetci… FOTO Pozrite na tú krásnu nevestu!

Na svadbe markizáčky Simony Miazdrovej nechýbali ani jej kolegyne Oľga Dúbravská a Nora Krchňáková.
Na svadbe markizáčky Simony Miazdrovej nechýbali ani jej kolegyne Oľga Dúbravská a Nora Krchňáková.
Zdroj: Facebook O.D.
09.08.2020 20:00

MOST PRI BRATISLAVE - Tváre Markízy sa tento víkend zišli na svadbe svojej kolegyne. Redaktorka Simona Miazdrová (37) sa totiž vydala. Svadba sa konala v krásnom kaštieli neďaleko Bratislavy a plakali nielen hostia, ale aj nevesta. Pozrite, ako jej to v bielom pristalo!


Simona Miazdrová môže byť Slovákom známa najmä z obrazoviek Markízy. Roky tam totiž pracovala ako redaktorka. Pred rokom plavovláska prehovorila o vážnych zdravotných problémoch, ktoré ju trápia. Mala problémy s hmotnosťou, bolesti kĺbov a výsypy. Lekári jej odhalili 7 diagnóz vrátane netradičnej celiakie kože. 

Po nepríjemných zdravotných útrapách však prišlo šťastie vo vzťahovej oblasti. Simona sa totiž tento víkend vydala. Fotkou zo svadby, ktorá sa konala v nádherných priestoroch kaštieľa v Studenom neďaleko Bratislavy, sa pochválila jej dlhoročná kolegyňa z Markízy Oľga Dúbravská. 

„Plakali sme so Simonou Miazdrovou veľmi... Od šťastia a kvôli spomienkam. A rozplakali sme aj Noru Krchňákovú. Nášmu niekoľkoročnému susedskému spolužitiu sme hovorili aj manželstvo v rezorte. Spojilo nás navždy. A teraz prišlo to ozajstné. Nech je navždy tiež,“ napísala exmarkizáčka k fotkám. 

Na záberoch je vidieť nielen krásnu nevestu v bielych šatách, ale aj dlhoročné tváre Markízy Oľgu Dúbravskú, či spomínanú Noru Krchňákovú. Novomanželom prajeme všetko dobré na spoločnej ceste životom!

Bývalá tvár Markízy sa
Zdroj: Facebook O.D.

Bola zo Simony pekná nevesta?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 2660Galéria

Na svadbe markizáčky Simony

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články