°C

Pondelok, 26. október 2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

Maroš Kramár skončil na operácii, bol s ním aj jeho otec: FOTO Toto je 91-ročný pán Kramár!

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Jan Zemiar
27.07.2020 12:30

BRATISLAVA - Otec a syn sa skrátka nezaprú! A to nielen čo sa povolania týka. Ján Kramár (91) kedysi patril medzi mimoriadne populárnych a úspešných hercov. Rovnako ako jeho syn Maroš Kramár (61), ktorý pokračuje v otcových šľapajách a rokmi sa stal neodmysliteľnou súčasťou slovenskej hereckej scény. Spoločné ale majú ešte čosi. A síce menšie "zdravotné neduhy".


Zdá sa, že oboch pánov už nejaký ten čas trápili oči a problém so zrakom sa rozhodli raz a navždy vyriešiť. Spoločne preto absolvovali laserovú operáciu, no a zákrok sa evidentne vydaril na výbornú. Tvár jojkárskeho Inkognita sa touto novinkou pochválila na svojom Instagrame. „Vďaka pánovi doktorovi ocino a ja vidíme svet oveľa krajšie a ostrejšie," napísal zjavne spokojný Maroš k záberu s lekárom a svojím ocinom. 

Maroš Kramár s otcom Jánom absolvovali spoločnú operáciu očí
Maroš Kramár skončil na
Zdroj: Foto: Instagram M.K.

Mimochodom, ak by ste pána Kramára staršieho nespoznávali, stačí si pozrieť klenoty našej filmografie, či načrieť do divadelných archívov. V roku 1954 bol členom činohry Novej scény a na svojom konte má desiatky filmov. Mezdi nimi také legendárne snímky ako Soľ nad zlato, Červené víno, Nevera po slovensky či Plavčík a Vratko. Umenie majú Kramárovci evidentne v krvi, čo aktuálne potvrdzuje aj ich najmladšia generácia - deti Maroša Kramára. 

Vedeli ste, že aj otec Maroša Kramára bol talentovaným hercom?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 2540



Galéria

Maroš Kramár Maroš Kramár Maroš Kramár s otcom Maroš Kramár s herečkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články