°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Z Eriky Judínyovej a Števa Skrúcaného sú rodičia: Prvá reakcia otca!

Z Eriky Judínyovej a Števa Skrúcaného sú šťastní rodičia.
Z Eriky Judínyovej a Števa Skrúcaného sú šťastní rodičia.
Zdroj: Vlado Benko Jr.
21.05.2020 10:00

BRATISLAVA - Včera Slovensko obletela správa, že kráľovná slovenského šoubiznisu Erika Judínyová (49) priviedla na svet svojmu manželovi Števovi Skrúcanému (60) vytúžené bábätko. Pred obedom sa tak z nich stali rodičia malej Elly. Rekcia čerstvého štvornásobného otca na seba nenechala dlho čakať.


Dvadsiaty máj bude už navždy pre markizácku moderátorku Eriku Judínyovú výnimočný. Na prahu päťdesiatky sa z nej stala po prvý raz mama a svojmu manželovi priviedla na svet dcérku. Z nového člena rodiny má obrovskú radosť aj Štefan Skrúcaný, ktorý sa podelil o prvé slová s webom markiza.sk.

Erika priviedla na svet dievčatko, ktorému s manželom vybrali meno Ella. Malá princezná vážila 2840 gramov a merala 49 centimetrov. Narodila sa cisárskym rezom o 11.20 hod. „Veľmi sa teším, že Erika aj malá Ella sú v poriadku a zdravé. Ellka nás trochu prekvapila, lebo sme ju čakali až budúci pondelok, ale asi chcela byť už na víkend doma,“ povedal s úsmevom šťastný otec. Z maličkej sa tak môžu tešiť o čosi skôr, než bolo plánované.

Erika sa v stredu stala po prvý raz mamou. Dievčatku vybrali meno Ella.
Z Eriky Judínyovej a
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Z Eriky Judínyovej a Erika sa v stredu Erike to s bruškom Števo Skrúcaný sa teší,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO:

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články