°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Meghan a Harry vypiekli s kráľovnou: Tvoje povolenie už nepotrebujeme!

Meghan a Harry vypiekli s kráľovnou!
Meghan a Harry vypiekli s kráľovnou!
Zdroj: SITA/Toby Melville/Pool via AP/Instagram sussexroyal,
08.04.2020 15:00

LOS ANGELES - Po "Megxite" mali Harry a jeho manželka veľké plány. Tie sa týkali najmä spustenia značky Sussex Royal, ktorý mala zastrešovať ako charitatívnu činnosť, tak aj prísun financií. Po odobraní titulov však kráľovná Alžbeta II. zatrhla, aby ju dvojica používala, a tak šmahom ruky zrušila všetko, na čom pracovali. Aha, ako sa s ňou vysporiadali!


Harry a Meghan s kráľovnou doslova vypiekli. Spôsobila im síce mnoho komplikácií a svoje plány aj podnikateľský plán museli prekopať od samotných základov, no zastaviť sa nenechali. Namiesto názvu Sussex Royal si vymysleli iný a o nič menej veľkolepý. 

Nová charitatívna organizácia, ktorú dvojica spúšťa, ponesie meno Archewell. Pomenovali ju teda rovnako ako svojho synčeka. Harry a Meghan sa vyjadrili, že spustenia projektu sa už nemôžu dočkať, onedlho by mal dostať aj vlastnú webovú stránku.

Kráľovná Harryho a Meghan nezastavila, Dvojica skrátka svoju značku premenovala.
Princ Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Organizáciu chcel pár oficiálne predstaviť už viackrát, kvôli situácii ohľadom koronavírusu však túto udalosť museli niekoľkokrát presunúť, flintu do žita však evidentne nehádžu. Značku zaregistrovali v USA už počas marca, priaznivci sa teda nového projektu kráľovských odpadlíkov teda snáď dočkajú už naozaj čoskoro. 


Galéria

Meghan a Harry vypiekli Kráľovná Harryho a Meghan Kráľovná Alžbeta II. Meghan a Harry

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články