°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Strávila noc s manželom v hoteli a teraz... Radikálny krok Gottovej: ROZVOD!

Dominika Gottová a Timo Tolkki
Dominika Gottová a Timo Tolkki
Zdroj: Facebook D.G./T.T.
16.02.2020 16:01

PRAHA – Takto si to celé Dominika Gottová (46) určite nepredstavovala. Po tom, čo odišla do Čiech začať nový život bez manžela, ktorého opustila, sa on za ňou doslova dotrepal. Timo Tolkki (53) si nechce dať povedať, keďže svoju manželku stále miluje a bojuje o ňu. Deň pred sviatkom všetkých zaľúbených od nej chcel sex a to i napriek tomu, že rozvod je na spadnutie!


Vo štvrtok trinásteho februára si Dominika Gottová vyrazila s ešte stále svojím manželom Timom Tolkkim na koncert kapely HammerFall. Keďže sa dvojica s nimi pozná aj osobne, na stretnutie sa tešili. Koncert bol však v Prahe a najstaršia dcéra zlatého slávika žije za Prahou, a tak sa s Timom dohodla, že prespí u neho na hoteli. „Jasne som mu ale povedala, že to bude len kamarátske a nič iné za tým rozhodne nie je,“ vyjadrila sa pre český Blesk, no objatie a bozk, ktorý mu venovala po tom, čo jej daroval kvety a čokoládu, toto tvrdenie veľmi nepodporujú.

Dominika Gottová je jasne rozhodnutá. Chce rozvod.
Strávila noc s manželom
Zdroj: Facebook D.G.

Koncert si napokon užili, dobre sa zabavili a vybrali sa na hotel. O tretej ráno však došlo k hádke medzi stále manželmi. Tolkki totiž začal robiť Gottovej sexuálne návrhy. „To snáď ani nie je možné, celý pekný večer pokazil! Pre mňa už je niečo ako brat, on ma ale ako sestru, bohužiaľ, neberie,“ povedala Dominika, ktorú chcel Timo dostať do postele. Veď je predsa stále jeho manželka. I keď zrejme nie nadlho. Rozvodové papiere totiž majú byť hudobníkom podpísané a servírka tak môže zahájiť konanie cez fínsku ambasádu. Žeby bol toto posledný pokus Tima zvrátiť osud ich dvadsaťročného manželstva?

Rozvod Dominiky Gottovej a Tima Tolkkiho je na spadnutie.
Strávila noc s manželom
Zdroj: Facebook T.T.


Galéria

Dominika Gottová a Timo Dominika Gottová je jasne Rozvod Dominiky Gottovej a Dominika Gottová má podpísané Timo Tolkki robil svojej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články