°C

Nedeľa, 24. január 2021. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Zmeny v markizáckej Smotánke: Nahradí tehotnú Judínyovú TÁTO kráska?

Eriku Judínyovú čoskoro vystrieda nová tvár.
Eriku Judínyovú čoskoro vystrieda nová tvár.
13.02.2020 09:00

BRATISLAVA - Odkedy stálica televízie Markíza Erika Judínyová (49) potvrdila informácie o svojom tehotenstve, rozbehli sa dohady o tom, čo sa stane ďalej s obľúbenou šoubizovou reláciou Smotánka. Kto bude náhradou ostrieľanej moderátorky?


Nie je žiadnym tajomstvom, že Erika Judínyová je súčasťou relácie Smotánka už od jej začiatkov, keď pracovala ako redaktorka. Neskôr si síce dala pauzu, no od roku 2005 prebrala moderátorské žezlo po odchádzajúcej Lucii Hablovičovej. Okrem moderovania Erika dohliada aj na vznik celej relácie ako dramaturgička a režisérka.

Po dlhých 15 rokoch, keď boli diváci zvyknutí vídať na obrazovke práve Erikinu tvár, oznámila radostnú novinku, že s manželom Štefanom Skrúcaným (59) sa o pár mesiacov stanú rodičmi. Ihneď sa tak začalo špekulovať o tom, kto na moderátorskej stoličke multifunkčnú blondínku nahradí.

Erika Judínyová je moderátorkou Smotánky už 15 rokov.
Zmeny v markizáckej Smotánke:

Prvé informácie hovoria o tom, že novou tvárou Smotánky by mala byť Mária Zelinová (30). Bývalá finalistka súťaže Miss Slovensko má bohaté moderátorské skúsenosti z televízie i rádia a momentálne v markizáckej relácii pôsobí, rovnako ako kedysi Erika, ako redaktorka. O plánovaných zmenách však vraj zatiaľ nepočula. „Doteraz som robila redaktorku a o žiadnych zmenách neviem,” povedala pre Topky Zelinová. Či by prípadnú ponuku zobrala, komentovať nechcela.

Mária Zelinová má momentálne v Smotánke úlohu redaktorky.
Zmeny v markizáckej Smotánke:
Zdroj: Jan Zemiar

S otázkou sme teda oslovili aj samotnú Markízu. „Eriku Judínyovú si veľmi vážime a v aktuálnej sezóne neplánujeme za ňu náhradu. Ako bude Smotánka vyzerať v budúcnosti, to bude predmetom ďalších interných diskusií aj s Erikou a jej možností v danom čase. Všetky mená, ktoré sa v tejto súvislosti objavujú a aj objavia, sú neaktuálne, a sú čistou špekuláciou bez opory v realite,” uviedla PR manažérka Adriana Podobová.

Erika Judínyová už tehotenské bruško neskrýva a čoskoro sa poberie na materskú dovolenku.
Zmeny v markizáckej Smotánke:
Zdroj: Vladko Benko jr.

Už teraz je isté, že Judínyová nastavila pomyselnú latku vysoko a jej nasledovníčka sa bude musieť poriadne obracať. Na to, s kým sa nakoniec televízia dohodne, si však budeme musieť ešte nejaký čas počkať.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Eriku Judínyovú čoskoro vystrieda Erika Judínyová je moderátorkou Mária Zelinová má momentálne Erika Judínyová už tehotenské

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články