°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Bývalá markizáčka doplatila na sukňu: Sadla si a... Hopla, to je trapas!

Speváčku zradila prikrátka sukňa.
Speváčku zradila prikrátka sukňa.
Zdroj: TV MARKÍZA
14.01.2020 16:16

PRAHA - Štýlové outfity sú neodmysliteľnou súčasťou života na výslní. Avšak, na svoj odev už doplatila nejedna celebrita. To sa stalo aj bývalej finalistke šou Hlas Česko Slovenska Eliške Mrázovej (25). Tá si neustriehla prikrátku sukňu.


Elišku Mrázovú si mnohí pamätajú z markizáckej šou Hlas Česko Slovenska. Tam ešte v roku 2014 zaujala svojím hlasom i tvorbou. A i keď súťaž nevyhrala, svojou účasťou si našliapla na úspešnú kariéru.

Eliška Mrázová sa zviditeľnila vďaka šou Hlas Česko Slovenska.
Bývalá markizáčka doplatila na

Najnovšie sa speváčka a skladateľka usiluje o miesto v prestížnej Eurovízii. Spolu so slovenským raperom Danielom Chládekom, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Čis-T, budú už koncom mesiaca súťažiť v národnom, českom kole.

Eliška Mrázová ukázala aj to, čo nechcela.
Bývalá markizáčka doplatila na
Zdroj: profimedia.cz

Eliška sa pri tejto príležitosti zúčastnila aj na oficiálnom predstavení semifinalistov v Prahe a práve tam sa jej stal menší trapas. Blondínku zradila minisukňa, ktorá síce pôsobila sexi, no len čo si speváčka sadla, prítomným sa naskytol pohľad na jej nohavičky. Tie boli navyše biele, a tak doslova svietili spod čiernych pančušiek.


Galéria

Speváčku zradila prikrátka sukňa. Eliška Mrázová sa zviditeľnila Eliška Mrázová ukázala aj Eliška Mrázová a slovenský Eliška Mrázová sa sexi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: profimedia.cz,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články