°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Posledná rozlúčka s Monikou Potokárovou (†27): V divadle šokujúco nebude... TOTO je dôvod!

Rozlúčka s Monikou Potokárovou sa šokujúco nebude konať v divadle.
Rozlúčka s Monikou Potokárovou sa šokujúco nebude konať v divadle.
Zdroj: Vlado Anjel/SND
28.11.2019 10:30

BRATISLAVA - V úvode týždňa sa na verejnosť dostala informácia, ktorá šokovala azda každého. Zomrela totiž len 27-ročná herečka Monika Potokárová, ktorá si z doposiaľ neobjasnených príčin siahla na život. Brunetka patrila k talentovaným členom Slovenského národného divadla, hrala v 12 hrách. Automaticky sa preto rátalo s tým, že sa verejnosť a kolegovia s brunetkou budú môcť rozlúčiť v SND. Posledná rozlúčka sa však šokujúco v divadle konať nebude!


V pondelok verejnosť zasiahla informácia o smrti Moniky Potokárovej. Mladučká herečka si mala z nevysvetliteľných príčin vziať život v byte svojho manžela Roba Rotha, ktorý ju v pondelok ráno našiel bez známok života.


Mrazivé odhalenie Potokárovej (†27): Kým umierala, manžel spal... Takto si vzala život?!


Býva zvykom, že verejnosť a hereckí kolegovia sa so zosnulým umelcom rozlúčia v divadle, v ktorom pôsobil. Posledná rozlúčka s Monikou sa však, šokujúco, konať nebude... Ani v jednom z divadiel, v ktorých účinkovala. 

Rodina takého posledné zbohom totiž odmietla. „Na žiadosť Monikinej rodiny a blízkych posledná rozlúčka nebude v Bratislave, a teda ani v SND. Pohreb sa bude konať na východe Slovenska, odkiaľ Monika pochádzala,“ povedal riaditeľ činohry SND Peter Kováč.

S Potokárovou sa tak všetci jej priatelia a blízki budú môcť rozlúčiť len v jej rodisku. Brunetka sa narodila v Prešove. 


Galéria

Rozlúčka s Monikou Potokárovou Monika Potokárová bola talentovanou Moniku Potokárovú našiel v Monika Potokárová hrala v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Vlado Anjel, SND,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články