Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Veľké ZMENY v Jojke: Nové logo aj názov!

Veľké ZMENY v Jojke!
Veľké ZMENY v Jojke!
Zdroj: TV JOJ
31.10.2019 13:30

BRATISLAVA - Červeno-biela televízia z bratislavskej Koliby prichádza s veľkými zmenami. Najnovšie sa na verejnosť dostali informácie o tom, že jedna z jej televíznych staníc prichádza s rebrandingom. V tomto prípade to znamená, že dôjde k novému názvu či výmene loga...


Reč je o detskej stanici, ktorú ešte stále diváci evidujú ako TV RIK. To sa však už čoskoro zmení. S informáciou prišiel portál mediaboom.sk, ktorý zverejnil nový názov, logo, informácie má aj o tom, aký maskot vymení známeho  modrého havrana. Stanica sa má po novom volať "Jojko", z čoho bude zreteľnejšie, že spadá pod JOJ-ku. 

Detská TV Rik prechádza zmenami.
Veľké ZMENY v Jojke:
Zdroj: TV JOJ

Stanica pre najmenších dostala názov Jojko.
Veľké ZMENY v Jojke:
Zdroj: TV JOJ

Názov sa odvíja od samotného pomenovania - biely nápis na modrom podklade, pričom písmeno "o" je nahradené zavináčom, ktorého televízia pôvodne prebrala od Novy a používa ho dodnes. Zrejme aj to je dôvod, prečo sa rozhodli aj pre zmenu maskota. Havrana má nahradiť práve slimák "Jojko". Čo sa týka vysielania, celý program bude v slovenskom jazyku a pribudnúť má aj niekoľko animovaných noviniek či ďalšie série už odvysielaných rozprávok. 

Zmení sa aj maskot televízie. Havrana nahradí slimák.
Veľké ZMENY v Jojke:
Zdroj: TV JOJ

 


Galéria

Veľké ZMENY v Jojke! Detská TV Rik prechádza Stanica pre najmenších dostala Zmení sa aj maskot

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články