°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Veľké rozuzlenie na Farme: Do hry sa vracia...

Zdroj: TV MARKÍZA
19.09.2019 12:00

BRATISLAVA - Na markizáckej Farme sa to poriadne zamotáva. Po tom, ako zo zdravotných dôvodov musela zo šou odstúpiť Martina Kovalčíková (30), rozbehli sa špekulácie o tom, kto chýbajúcu východniarku nahradí. Tým je teraz koniec. Rozhodnutie niektorých farmárov poriadne zaskočilo.


„Žiadny chlap nech tu nejde. Nech tu príde baba. Blondína. Taká echt východniarka. Pekná,” tak zneli želania farmárov po tom, ako hru nečakane opustila súťaziaca z tímu východniarov Martina Kovalčíková. Tú odviezla sanitka kvôli zdravotným ťažkostiam a Košičanka skončila v nemocnici. Neskôr prišli zlé správy. Martinin stav je natoľko vážny, že sa už do hry o 75-tisíc vrátiť nemôže.


Markizácka farmárka sa už z nemocnice nevráti: Mal ju nahradiť posledný vypadnutý, ale... Má to jeden háčik!


Martina Kovalčíková bola nútená Farmu opustiť.
Veľké rozuzlenie na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Hospodár Martin Bagár požiadavky na novú posilu vypočul a prisľúbil, že ich zváži pri výbere. A svoje slovo dodržal. Onedlho do priestorov statku zavítala štíhla, i keď trochu mĺkva blondínka. Farmárom však trvalo len pár okamihov, aby odhalili pravú identitu novej posily. A nie všetci boli výberom nadšení.

Na Farmu prišla záhadná blondína.
Veľké rozuzlenie na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Pod prestrojením sa totiž ukrýval Martin Kollár (20), ktorý vypadol v poslednom dueli. I keď jeho návrat bol jednou z možných alternatív, s istotou sa predpokladať nedal. Martin síce vypadol zo šou ako posledný, nie však z tímu východu. A práve do tohto tímu mala posila pribudnúť. Rozuzlenie zmäteným farmárom predostrel až on sám. „Ja teraz idem namiesto Maťky na východ. Prišiel som vás združiť, pretože som počul, že sa veľmi hádate. Tak som vám trošku prišiel pomôcť,” povedal svojim súperom.

Pod prestrojením sa ukrýval posledný vypadnutý západniar Martin Kollár.
Veľké rozuzlenie na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Zdá sa však, že vo svojom novom tíme sa nezapísal veľmi úspešne. „Prišiel a zvítal sa so západniarmi, rozdal im banány, mandarínky a nám nepodal ani ruku,” posťažoval sa Radovan Dulin, ktorý neskrýval rozhorčenie nad rozhodnutím produkčného štábu. „Nechcem ho tu,” vypadlo z neho hneď, ako neobľúbeného súpera uvidel vo dverách. Naopak, radosť mala západniarka Kristi, ktorá sa ako jediná s Martinom úprimne zvítala.

Radovan Dulin neskrýval rozhorčenie nad Martinovým návratom.
Veľké rozuzlenie na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Či presun medzi tímami pomôže napätej atmosfére na Farme a ako sa západniar Martin adaptuje do tímu východniarov, ktorí mu ešte pred pár dňami boli súpermi, ukážu až ďalšie dni.

Myslíte si, že Martin bude po presune do tímu východniarov kopať za východ?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 540Galéria

Martina Kovalčíková bola nútená Na Farmu prišla záhadná Pod prestrojením sa ukrýval Radovan Dulin neskrýval rozhorčenie Z Martinovho návratu sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články