Popoluška odhodila šaty: Úplne NAHÁ pred objektívom! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Popoluška odhodila šaty: Úplne NAHÁ pred objektívom!

Princ by sa nestačil čudovať.
Princ by sa nestačil čudovať.
Zdroj: Instagram K.K.
17.09.2019 10:30

ALPY - Poriadnu odvahu preukázala modelka, herečka a moderátorka Kateřina Klausová (27), ktorá v českom muzikáli stvárnila nežnú Popolušku. Na výlete v Alpách totižto ako mávnutím sudičkinho prútika stratila oblečenie a vyfotiť sa nechala tak, ako ju príroda stvorila.


Približne pred rokom sa nestarnúca rozprávka Tri oriešky pre Popolušku dočkala aj svojej muzikálovej podoby. Hlavnú hrdinku stvárnila Kateřina Klausová, ktorá si tak na divadelných doskách zahrala napríklad po boku Pavla Trávníčka či Veroniky Žilkovej. Nežná blondínka sa však teraz ukázala v podobe, ktorá by deťom asi nebola prístupná. Zdá sa, že šaty z orieškov sa minuli.

Kateřina Klausová stvárnila muzikálovú Popolušku.
Popoluška odhodila šaty: Úplne
Zdroj: Instagram K.K.

Na instagramovom profile Kateřiny môžete nájsť, rovnako ako u ďalších známych tvárí, množstvo záberov zachytávajúcich nielen momenty z jej pracovného, ale aj súkromného života. Cez víkend sa však s viac než 10-tisíc fanúšikmi podelila o poriadne pikantný záber. Ten ju zachytáva na túre v Alpách, kde sa rozhodla po asi 10 kilometrovom pochode osviežiť. Kateřina teda zhodila všetko, čo ju zahaľovalo, a úplne nahá čľupla do vody. Tá bola ale zjavne ľadovejšia, ako kráska predpokladala a nakoniec sa odhodlala vystaviť chladu len unavené členky.

Odvážnym záberom sa Kateřina Klausová pochválila na Instagrame.
Popoluška odhodila šaty: Úplne
Zdroj: Instagram K.K.

Účel bol však splnený a fanúšikovia ocenili či už odvahu odhaliť sa, alebo okúsiť ľadový horský prameň. Dúfajme, že Katka na svoju dobrodružnú povahu nedoplatila a neleží doma s čajom.

Odvážili by ste sa na podobný záber?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 568Galéria

Princ by sa nestačil Kateřina Klausová stvárnila muzikálovú Odvážnym záberom sa Kateřina Princ by sa nestačil Kateřina Klausová sa okrem Kateřina Klausová ako Popoluška.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram K.K., Filmové studio Barrandov

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články