Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Hviezda Divokých koní po štyroch rokoch: Ukázala postavičku v plavkách!

Monika Šagátová hviezdila v jojkárskom seriáli Divoké kone.
Monika Šagátová hviezdila v jojkárskom seriáli Divoké kone.
17.08.2019 13:30

BRATISLAVA - Ej, to je ale postavička! Herečka Monika Šagátová (26) sa do povedomia verejnosti dostala ako hviezda obľúbeného jojkárskeho seriálu Divoké kone. Od jeho natáčania uplynuli už 4 roky a mladú krásku na obrazovkách nevidieť. V kontakte so svojimi fanúšikmi je aspoň prostredníctvom sociálnych sietí. No A práve tam aktuálne zverejnila fotku, ktorou potešila najmä mužské oko. Je na nej totiž len v plavkách!


Moniku Šagátovú fanúšikom jojkárskeho seriálu Divoké kone rozhodne predstavovať nemusíme. Mladá brunetka totiž v obľúbenom seriáli, ktorý televízia vysielala pred štyrmi rokmi, stvárnila jednu z hlavných postáv. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách síce už vo výraznejšej úlohe neobjavila, no svojich skalných fanúšikov zásobuje informáciacmi zo súkromného a profesionlneho života aspoň na sociálnych sieťach. 

Najnovšie sa pochválila fotkou z letnej dovolenky a potešila tým nielen svoje ženské obdivovateľky, ale najmä mužských tajných priaznivcov. Na web totiž zavesila fotku len v plavkách. „Vrátila som sa do svojich detských liet s týmto krásnym trblietavým kolesom. Keďže som na rodinnej dovolenke plnej malých, úžasných, radostných detí, môžem povedať, že je ešte aj odolné voči rôznym skákacím hrám,“ napísala k záberu Šagátová.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Monika Šagátová hviezdila v Monika Šagátová Monika Šagátová so svojím Monika Šagátová si po Monika Šagátová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram M.Š., Tv Joj, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články