Ďalší rozchod v slovenskom šoubiznise: S otcom dvojičiek si dali zbohom... Tajila to vyše roka! | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Ďalší rozchod v slovenskom šoubiznise: S otcom dvojičiek si dali zbohom... Tajila to vyše roka!

Misha s dvojičkami ostala sama.
Misha s dvojičkami ostala sama.
Zdroj: Instagram M.P.
11.06.2019 10:30

BRATISLAVA - Slovenský šoubiznis je o ďalší stabilný vzťah chudobnejší. S pravdou vyšla von speváčka a dnes už viac fotografka Michaela Misha Paľová (44), ktorá je mamou dvojičiek. S otcom jej detí Romanom mali dokonca ísť od seba už pred vyše rokom a doteraz sa jej to darilo tajiť.


Speváčka Misha bola dlhé roky v partnerstve s Romanom, s ktorým má dve dcérky, dvojičky Miu a Naly. Brunetka si vždy svoje súkromie strážila. Vždy však pôsobila spokojne a šťastne, za čo mohli určite jej ratolesti a niekoľko rokov aj stály partner. S tým je však koniec.

Na počudovanie, rozchod priznala samotná speváčka v rozhovore pre portál ahojmama.pravda.sk. „Deti trávia dosť času s otcom, často si ich bráva a má ich rád. Mne dlho trvá, kým sa zmierim s tým, že rodina ako som si ju predstavovala, už nie je. Ale snažím sa žiť naplno, venovať sa deťom koľko sa mi len dá a pritom si robiť radosť obľúbenou prácou a mojimi umeleckými činnosťami,“ prezradila Misha.

Pre ňu je rodina na prvom mieste a mrzí ju, že dievčatá nevyrastajú v kompletnej rodine. „Nie je to vždy ľahké, často mám pocit, že to nezvládnem, najmä ak som na všetko v dome sama,“ priznáva brunetka, ktorá vyšla s pravdou von a potvrdila, že s dcérkami je sama už vyše roka.

A čo nový partner? Našla si už za Romana náhradu? „Niekto po mojom boku je teraz pre mňa len nejasná budúcnosť. V živote som mala šťastie na krásne veci a krásne chvíle, mám veľa hodnotných spomienok. Neviem, či mi niekedy do života príde niekto, kto má podobné hodnoty ako ja. Sústredím sa na deti a príde to, čo má...“ zamýšľa sa fotografka.​


Galéria

Misha s dvojičkami ostala Veľkou oporou je pre Speváčka Misha ako si Speváčka Misha Misha je mamou dvojičiek.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Tv Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články