Ďalší ROZCHOD v slovenskom šoubiznise: Vittek opäť slobodný... Nevydržali spolu ani pol roka! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Ďalší ROZCHOD v slovenskom šoubiznise: Vittek opäť slobodný... Nevydržali spolu ani pol roka!

Vittek s Grešovou už netvoria pár.
Vittek s Grešovou už netvoria pár.
Zdroj: Instagram R.V./M.G.
09.06.2019 06:00

BRATISLAVA - Nie je to tak dávno, čo vyšlo najavo, že futbalista Róbert Vittek (37) zbalil krásnu bývalú missku Martinu Grešovú (31), ktorá podniká v oblasti módy. Hoci vyzerali ako zaľúbené holubičky, dnes už je všetko inak a dvojica išla od seba. Rozchod potvrdila brunetka na svojom instagramovom profile. Ich vzťah netrval ani pol roka!


Robo Vittek mal po svojom boku niekoľko rokov manželku Patríciu. Ich láske však odzvonilo a odvtedy sa po boku futbalistu objavila moderátorka Alexandra Orviská aj modelka Niki Lowrie. Naposledy svoju lásku adresoval 1. vicemiss Universe 2012 Martine Grešovej, no aj tento vzťah je už minulosťou.

Hoci ešte prednedávnom vyznával Robo Vittek Martine Grešovej lásku, dvojica dnes už nie je spolu.
Ďalší ROZCHOD v slovenskom
Zdroj: Instagram R.V.

Ich vzťah sa prevalil koncom februára, keď ich prezradili zábery z rovnakého miesta v rovnakom čase na ich instagramových profiloch. Neskôr sa objavil aj spoločný záber a dvojica sa ukázala aj na spoločenskej akcii. A hoci to vyzeralo na lásku ako hrom, iskra sa z ich vzťahu zrejme vytratila.

O rozchode informovala svojich fanúšikov na Instagrame krásna brunetka, ktorá Robovi na rozlúčku s ich láskou venovala naozaj pekné slová. „Ľúbim tohto človeka a svojím spôsobom vždy budem. V prvom rade, nevedela som, kto to je, lebo futbal som dovtedy videla nulakrát. A potom som nevedela, aký je, ale potešilo ma, že je normálny a ľudský a vtipný a hebučký. Ale mám vnútornú potrebu dať veci na pravú mieru. Bohužiaľ, s Robom už nie sme spolu. Nepíše sa mi to ľahko," rozpísala sa Martina, pričom si však uvedomuje, že svet sa nezrúti, pretože podstatné je, že sú obaja zdraví. Za ich rozchodom sú podľa jej slov rozdielne predstavy o láske a o živote.

Martina Grešová sa takto symbolicky rozlúčila so vzťahom s Robom Vittekom. Venovala mu láskyplné slová.
Ďalší ROZCHOD v slovenskom
Zdroj: Instagram M.G.


Galéria

Vittek s Grešovou už Hoci ešte prednedávnom vyznával Martina Grešová sa takto Martina Grešová sa ešte Z toho istého miesta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články