Českého futbalistu strčili do basy: Teraz predávajú jeho auto... TOTO fáro za 6,8 miliónov nikto nechce! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Českého futbalistu strčili do basy: Teraz predávajú jeho auto... TOTO fáro za 6,8 miliónov nikto nechce!

Tomáš Řepka čelí zasa problémom.
Tomáš Řepka čelí zasa problémom.
Zdroj: Instagram T.Ř.
03.06.2019 14:15

PRAHA - Keď sa darí, tak sa darí... V prípade českého futbalistu Tomáša Řepku (45) ide skôr o ten negatívny význam. Najprv mu luxusné fáro, na ktoré zbalil svoju ex Vlaďku Erbovú (37), zhabali, lebo je vraj kradnuté. Po súdnych naťahovačkách skončil pred pár dňami v base a teraz jeho auto predávajú na aukcii. Avšak nik ho nechce!


Len pred niekoľkými dňami nastúpil bývalý futbalista Tomáš Řepka na výkon dva a polročného trestu do väzenia. Ako sa hovorí, karma je zdarma, a z väznice športovec dovidí aj na dom, kde si predtým užíval milostné radovánky. Iba dva dni potom, čo prišiel do väzenia, spečatili aj osud jeho milovaného auta.

Toto žihadlo si Řepka užíval len pol roka, teraz je v ponuke aukcií.
Českého futbalistu strčili do
Zdroj: caraukce.cz

Mercedes Benz SLR McLaren si Řepka zadovážil pred desiatimi rokmi a zacvakal zaň vtedy 14,5 milióna českých korún. Neskôr mu však fáro zabavili, pretože údajne patrilo arabskému obchodníkovi, čo však Tomáš odmieta. „To auto kradnuté nebolo, možno tam bol nejaký podvod s poistením, ale to neviem. Jazdil som s tým pol roka a potom ma z neho vybrali,“ povedal pred dvomi rokmi dnes už väzeň, pre český Blesk.

Auto stálo 8 rokov na policajnom parkovisku v Štěrboholiach a postupne strácalo na svojej cene. Teraz však prešlo celkovou opravou v hodnote pol milióna českých korún a momentálne svieti v ponuke aukcií, pričom vyvolávacia cena je 6 799 000 českých korún. Zaujímavé však je, že hoci je v ponuke už od 30. mája a v stredu aukcia končí, ešte naň nik neprihodil ani jedinú korunu! Nuž, žihadlo Tomáša Řepku zrejme tak skoro nového majiteľa mať nebude a on môže vo väzení akurát spomínať na tých 6 mesiacov, kedy sa v ňom premával po cestách.

Auto Tomáša Řepku je v aukcii od 30. mája, doteraz naň nik neprihodil.
Českého futbalistu strčili do
Zdroj: caraukce.cz


Galéria

Tomáš Řepka čelí zasa Toto žihadlo si Řepka Auto Tomáša Řepku je Medveďa Tomáš Řepku nikto Na Tomáša Řepku čaká Tomáš Řepka nastúpil na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: caraukce.cz, Instagram, vscr.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články