°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Utajovanú lásku Majka Spirita sme nachytali v spoločnosti: Mini kraťasky, ale... Inak šedá myška!

Majk Spirit s priateľkou
Majk Spirit s priateľkou
Zdroj: Instagram M.S.
31.05.2019 00:10

BRATISLAVA - Hoci už snáď celý národ, a nielen slovenský, ale aj ten český vie, ako vyvolená Majka Spirita (34) vyzerá, ten ju zaryto stále ukrýva a jej tvár priamo nezverejňuje. Svoju lásku však už stihol zobrať aj do spoločnosti, a to konkrétne na koncert rockovej legendy Elán. Okrem toho sa však Mária objavila na istej akcii aj bez neho!


Spočiatku Majk Spirit nenápadnými náznakmi dával fanúšikom najavo, že je opäť zadaný. Neskôr sa pochválil zadočkom, prsiami či postavou svojej vyvolenej, no nie a nie ukázať jej tvár. Ako však vyplávalo na povrch, jeho milovaná Mária nie je v šoubiznise žiaden nováčik a vo vodách modelingu pláva už nejaký ten piatok.

Majk Spirit sa spoločnými zábermi veľmi nechváli.

So spevákom sa poznajú dokonca už dlhých trinásť rokov, no cestu si k sebe našli až teraz. Hoci už Slováci i Česi vedia, ako "záhadná" kráska vyzerá, Spirit sa ňou naplno nechváli. Aj keď spolu boli na koncerte rockovej legendy Elánu, spoločný záber sa nekonal. Máriu však zrejme naši interpreti zaujali, keďže si robila fotky či videá na telefón počas ich vystúpenia.

Na akcie však tmavovlasá modelka nechodí len v sprievode úspešného Michala Dušičku. Objavila sa totiž aj v pondelok na krste nového videoklipu Carmel Paradise. Ak však očakávate šupu, ktorá na seba strhne pozornosť, sklameme vás. Mária síce nahodila mini kraťasky, no nekonal sa žiaden obrovský výstrih či výrazný mejkap. Na akcii tak doslova pôsobila ako šedá myška a nie ako sexi šťabajzňa.

Spiritova Mária síce nahodila mini kraťasky, no inak pôsobila ako šedá myška.

Hodí sa vám k Majkovej partnerke takýto nenápadný imidž, aký predviedla na akcii Carmel Paradise?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 542Galéria

Majk Spirit s priateľkou Majk Spirit sa spoločnými Spiritova Mária síce nahodila Spiritova Mária si užila Majk Spirit pozná svoju Takúto sexy šupu má Oproti tomuto záberu pôsobila Majk Spirit sa spočiatku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar, Allure Management

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články