Dara Rolins odhodila oblečenie: Speváčka sa ukázala ÚPLNE nahá! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Dara Rolins odhodila oblečenie: Speváčka sa ukázala ÚPLNE nahá!

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Jan Zemiar
06.05.2019 00:10

BRATISLAVA - Fuuuu, tak tomu sa hovorí telo bohyne! Dara Rolins (46) jednoznačne patrí k najväčším slovenským divám. Okrem toho, že jej hity si spievajú celé generácie a do vienka jej bol darovaný obrovský hudobný talent, ten hore, veru, nešetril ani na atraktivite... Wau, to je ale kosť!


Toto snáď ani nie je spravodlivé! I keď prekonala Dara v živote niekoľko ťažkých chvíľ, vrátane dramatických rozchodov či straty najbližších, jej meno je synonymom silnej ženy. A nielen to. Život speváčke skutočne doprial – je krásna, úspešná a pyšná mama 11-ročnej dcérky Laury. Navyše, netají sa tým, že dokáže byť šťastná aj bez toho, aby musela mať po svojom boku muža.

Možno aj preto je speváčka inšpiráciou pre mnohé ženy. Mimo iného, aj po štyridsiatke je jasným dôkazom toho, že každá z nás môže vyzerať skvele a byť hrdá na svoje telo. To, koniec-koncov predviedla aj najnovšie, keď na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, kde pózuje celkom nahá, bez jediného kúsku oblečenia. Blondínku takto nafotil Branislav Šimončík pre kampaň známej značky šperkov.

Dara Rolins sa nechala zvečniť úplne nahá.
Dara Rolins odhodila oblečenie:
Zdroj: Branislav Šimončík

Daru však na podobný záber zrejme nebolo potrebné prehovárať dlho, keďže podobne odvážnych momentov má už za sebou celkom dosť. „Niektoré ženy tvrdia, že najkrajší pocit je obliecť sa len do parfému. Môžem potvrdiť, a nebála by som sa k nemu pridať ešte pár pekných šperkov. Zaslúžime si každý jeden pocit šťastia, ktorý spôsobujú všetky tie malé, veľké radosti,“ napísala k fotke po tom, čo odhodila zábrany aj oblečenie. Nuž, Dara je skrátka ozajstná raketa!

Mali by ste odvahu na podobný záber?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 1999Galéria

Dara Rolins Dara Rolins sa nechala Dara Rolins Dara Rolins

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/niaDara Rolins,
FOTO: Branislav Šimončík, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články