Sexi herečku Marcinkovú rodičovstvo zlomilo: Zrútenie, zúfalstvo a strach! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Sexi herečku Marcinkovú rodičovstvo zlomilo: Zrútenie, zúfalstvo a strach!

Gabriela Marcinková
Gabriela Marcinková
Zdroj: RTVS
24.04.2019 09:00

BRATISLAVA - Na jeseň minulého roku priviedla Gabriela Mihalčínová Marcinková (30) na svet svoje prvé dieťa, dcérku Emu. Jedna z našich najkrajších herečiek si materstvo užíva plnými dúškami, no priznala tiež, že nie všetky momenty sú krásne. Prezradila, čo ju vie poriadne potrápiť.


Gabriela bola za svoj herecký výkon vo filme Dôverný nepriateľ nominovaná na národnú filmovú cenu Slnko v sieti a na galavečere pôsobila veľmi pôvabne a bezstarostne. Herečka sa pritom len pred pár mesiacmi po prvýkrát stala matkou, a tak sme chceli vedieť, čo sa v jej živote odvtedy zmenilo.

„Zmenilo sa mi všetko!" zhrnula s úsmevom, no priznala aj to, že nie všetky situácie sú jednoduché. „Prežívam to materstvo so všetkým, čo k tomu patrí. Čiže aj príjemné pocity, ale mám za sebou rôzne zrútenia, rôzne zúfalstvá a rôzne strachy. Mne stačí, že ona hodinu plače a som zrútená, napríklad. Alebo stačí, že nevie dve hodiny v noci spať a ja sa držím, držím a na konci sa rozplačem, keď už je po všetkom," objasňuje situácie, ktoré pozná nejeden rodič.

Sexi herečku Marcinkovú rodičovstvo
Zdroj: Jan Zemiar

„To rodičovstvo musí zlomiť každého. Práve v týchto chvíľach, kedy to dostane aj mňa, tak si hovorím, že tá krehkosť toho stvorenia, ktoré chcete chrániť a ktoré niekedy nemôžete, a neviete, čo mu je a nevie vám to povedať, je nesmierne vyčerpávajúca," zhrnula Gabika.

Usmievavá herečka prezradila, ku komu si chodí po rady a odkryla aj pár detailov z očakávaného vianočného filmu, v ktorom zahviezdi spolu so svojimi kolegyňami zo seriálu Milenky. Viac zistíte v našom videorozhovore vyššie.

Máte s rodičovstvom podobné skúsenosti ako Gabika Marcinková?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 2186Galéria

Gabriela Marcinková Gabika predviedla na galavečere Gabriela na jeseň porodila Zohratá štvorica herečiek sa Gabriela Marcinková získala za

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, RTVS, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články