°C

Utorok, 2. jún 2020. Meniny má Xénia, zajtra Karolína.

Ďalší KOLAPS známeho herca v divadle: Predstavenie museli zrušiť!

Milan Bahúl skončil v opatere lekárov.
Milan Bahúl skončil v opatere lekárov.
Zdroj: csfd.cz
18.04.2019 13:00

BRATISLAVA - Mestské divadlo Pavla Orságha Hviezdoslava muselo v stredu 17. apríla narýchlo zrušiť premiéru Čechovovej tragikomédie Ujo Váňa. Príčinou boli zdravotné ťažkosti jedného z hercov, ktorí mali v predstavení účinkovať.


Ide o obľúbeného herca Milana Bahúla (58), ktorý v spomínanej hre stelesňuje postavu Serebriakova a ktorého si diváci okrem divadelných dosiek môžu pamätať najmä zo seriálov Búrlivé víno či Chlapi neplačú. Podľa informácii denníka Plus jeden deň herec odpadol a skončil v opatere lekárov. Divadlo následne zrušilo plánovanú premiéru, keďže Milan Bahúl nemal žiadnu alternáciu. Ďalší termín hry by mal byť až po Veľkej noci, 23. apríla.

Ďalší KOLAPS známeho herca
Zdroj: DPOH

Vo veci sme sa pokúšali kontaktovať aj zástupcov divadla a zistiť, ako sa hercovi momentálne darí. Žiaľ, spojiť sa nám s nikým nepodarilo. V poslednej dobe sme sa s podobnými prípadmi stretli už niekoľkokrát. V januári tesne pred predstavením skolabovala Edita Borsová (44) a na sklonku marca skončila v nemocnici ostrieľaná herečka Božidara Turzonovová (76) po tom, ako si zlomila ruku. V oboch prípadoch museli divadlá na poslednú chvíľu predstavenia zrušiť.

Ďalší KOLAPS známeho herca
Zdroj: DPOH

Ďalšie naplánované predstavenie už snáď sympatický herec odohrá bez ťažkostí. Prajeme pevné zdravie.


Galéria

Milan Bahúl skončil v Premiéru predstavenia Ujo Váňa Milan Bahúl skolaboval. V predstavení Ujo Váňa Božidara Turzonovová si nedávno Aj herečka Edita Borsová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: csfd.cz, SND, DPOH, TV Markíza,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články