Tak už aj Evelyn: Vylepšené prsia... Takto vyzerá po plastike! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Tak už aj Evelyn: Vylepšené prsia... Takto vyzerá po plastike!

Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová
Zdroj: Jan Zemiar
17.04.2019 12:30

BRATISLAVA - Svet stále viac podlieha trendu dokonalosti. Kritické oko verejnosti dnes chybičky krásy neodpúšťa, a tak sa mnohé veľké hviezdy, ale aj malé hviezdičky neváhajú zveriť do rúk plastických chirurgov a vylepšiť svoj zovňajšok. Operáciu podstúpila aj známa komička a herečka Eva Evelyn Kramerová (28). Avšak z úplne iného dôvodu.


Evelyn nepatrí k tuctovým kráskam a popri kyprých krivkách zaujme aj neprehliadnuteľným dekoltom. A hoci svoje vnady nosí s hrdosťou, nedávno sa rozhodla pre radikálny krok. Predsa len, život s veľkým poprsím nie je med lízať a poriadne zabrať dostáva najmä chrbtica, čo môže viesť k bolestiam či ďalším problémom.

Tak už aj Evelyn:
Zdroj: Instagram E.K.

V podobnej situácii sa ocitla aj Evelyn. Rozhodla sa preto vyhľadať služby plastického chirurga a prsia si dala upraviť. V jej prípade ale nešlo o žiadne obrie implantáty. Práve naopak. Podstúpila ich zmenšenie, pri ktorom chirurg odstráni nadmerné množstvo tkaniva. Zákrok pre denník Plus jeden deň potvrdila aj samotná blondínka. „Áno, je to pravda, ale nejako veľmi by som to neriešila, lebo to nie je úplne zjavné. Nie je to radikálna zmena, prsia mi zmenšili o dve čísla, akoby pocitovo je to lepšie," pochvaľuje si.

Tak už aj Evelyn:
Zdroj: Instagram E.K.

„Cítim sa lepšie aj zo zdravotného hľadiska, lepšie sa mi robia veci. Som spokojná s týmto rozhodnutím," uzavrela tému Kramerová.


Galéria

Eva Evelyn Kramerová Takto vyzerala Evelyn ešte Evelyn si prsia dala Evelyn svoje krivky nosí Komička nedávno svoj dekolt

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram E.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články