°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

To snáď ani nie je ona: Vulgárna Zuzanita z Jojky šokuje výzorom... Čo sa jej to stalo?!

Zuzanita prešla výraznou zmenou.
Zuzanita prešla výraznou zmenou.
Zdroj: Instagram Z.Ž.
27.03.2019 13:45

BRATISLAVA - Vyzývavú Zuzanu Žilinčíkovú alias Zuzanitu z jojkárskej šou Take me out asi dnes už netreba predstavovať nikomu. Prsnatá krásavica má na sociálnych sieťach zástupy fanúšikov, ktorým sa prezentuje odvážnymi zábermi. Tentokrát ale všetkých prekvapila!


Dlhé blond vlasy, večne vyšpúlené pery, za ktoré by sa nehanbil ani káčer Donald a obrie poprsie, ktoré na vás zaútočí na každom zábere. To je obraz Zuzanity, ako ju pozná väčšina jej fanúšikov. Sexica, na ktorej nie je prirodzené už asi nič, sa pravidelne delí o provokatívne fotografie seba samej z rôznych kútov sveta. Kráske sa však zachcelo zmeny a už pred časom vzala do parády svoju výraznú blond hrivu, ktorú zmenila na ešte výraznejšiu červenú.

To snáď ani nie
Zdroj: Instagram Z.Ž.,

Ani táto zmena však nestačila. Zuzanita teda opäť sadla do kaderníckeho kresla a ohnivú červenú vymenila za prirodzenú tmavohnedú. Dôvod na zmenu bol prozaický. "Červené vlásky boli super, no moc extravagantné a ťažko sa kombinovali s oblečením. Rozhodla som sa teda vlasy zregenerovať a už neodfarbovať," prezradila čerstvá brunetka svojim fanúšikom a pripojila aj aktuálnu fotografiu.

To snáď ani nie
Zdroj: Instagram Z.Ž.,

Tou sa však postarala ešte o ďalší šok. Zuzanita totiž na zábere nechala vyniknúť svoje vlasy a bujný dekolt skryla pod decentné sako. To doplnila prirodzenou vizážou, voľnými nohavicami a nejeden fanúšik sa tak bude musieť prizrieť dvakrát, aby jojkársku sexicu spoznal.

Treba uznať, že Zuzanite experiment vyšiel a prirodzený vzhľad jej veľmi pristane. Snáď pri ňom vydrží čo najdlhšie.

Páči sa vám nový imidž Zuzanity?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1465Galéria

Zuzanita prešla výraznou zmenou. S oblečením si sexica Zuzanita sa najnovšie predstavila Takýchto fotografií má Zuzanita Ani záber z fitka Zuzanita prednedávnom prekvapila červenou Zuzanita obľubuje estetické vylepšenia. Nový imidž sa jej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram Z.Ž.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články