Patrasová vs. Slováček: Tvrdé slová na jeho adresu... Nemala som si ho vôbec brať! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Patrasová vs. Slováček: Tvrdé slová na jeho adresu... Nemala som si ho vôbec brať!

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Zdroj: profimedia.sk
24.05.2019 13:30

PRAHA - Vltavou už pretieklo veľa vody, odkedy si Felix Slováček (76) narazil mladú milenku Luciu Gelemovú (36) a svoju ešte stále manželku Dádu Patrasovú (63) odstavil na druhú koľaj. Napriek tomu, že si hudobník už niekoľko mesiacov hrkúta s mladou umelkyňou, rozvádzať sa nechce. Herečka mu v otvorenom rozhovore adresovala tvrdé slová!


Už prešlo päť rokov odvtedy, čo Felix Slováček vymenil svoju manželku Dádu Patrasovú za o štyridsať rokov mladšiu milenku. Hoci sa na akciách producíruje s mladou umelkyňou, pred zákonom je ešte stále vo zväzku manželskom s herečkou. Prekvapivé však je, že sa odmieta rozviesť.

Dáda Patrasová tvrdí, že si nemala Felixa Slováčka vôbec brať.
Patrasová vs. Slováček: Tvrdé
Zdroj: Petra Clinic

Spočiatku sa Patrasová len ťažko zviechala z manželovej nevery. Teraz otvorene prehovorila o ich momentálnom vzťahu. „Felix je niečo ako môj brat. Sme ako brat a sestra,“ povedala pre TV magazín českého Blesku. Hoci ešte v decembri bola celá hotová z toho, že na Vianoce bol najprv s ňou a potom odišiel za Luciou, dnes už emócie zrejme vychladli a ako sama tvrdí, ešte stále manžela je jej ľúto.

Hoci totiž Felix žiari šťastím a prezentuje sa láskou k mladej milenke Lucii, Dáda si o vzťahu myslí svoje. A nielen ona, ale aj jeho známi. Všetci majú totiž pocit, že je poriadne pod papučou. „Nemyslím si to len ja, ale tiež ľudia okolo Felixa. Ale keď mu to vyhovuje...“ ľahostajne tvrdí Patrasová, ktorá šokuje aj ďalším vyjadrením. „Nemala som si Felixa vôbec brať! Pred svadbou sa ku mne správal úplne inak,“ spomína na časy, keď ešte neboli manželia. Vtedy bol vraj Slováček ohľaduplnejší a boli spolu šťastnejší.

Felix Slováček si už 5 rokov užíva druhý dych pri mladej milenke.
Patrasová vs. Slováček: Tvrdé
Zdroj: Instagram L.G.

Myslíte si, že Felix Slováček niekedy pristúpi na rozvod?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 517Galéria

Dáda Patrasová a Felix Dáda Patrasová tvrdí, že Felix Slováček si už Dáda Patrasová by mala Kedysi boli Dáda Patrasová Felix Slováček sa aj

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: profimedia, Petra clinic, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články