Príšerná noc slovenského moderátora: Skolaboval... Kriesila ho manželka! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Príšerná noc slovenského moderátora: Skolaboval... Kriesila ho manželka!

Valér Ferko s manželkou
Valér Ferko s manželkou
Zdroj: Facebook V.F.
18.03.2019 05:45

BRATISLAVA - Myslel si, že sú to jeho posledné chvíle! Šialené pracovné tempo a vírusy sa postarali o to, že Valér Ferko (32) prežil poriadne krušné chvíle. Moderátor skolaboval uprostred noci a kriesiť ho musela manželka, ktorá ho, našťastie, našla v kúpeľni.


V poslednom období sa objavuje množstvo správ o rôznych jednodňových virózach, ktoré vedia s človekom nepekne zamávať. Najmä, ak má človek už beztak oslabený organizmus pre stres a nekonečné pracovné tempo. Jednu takú virózu má za sebou najnovšie aj Valér. „Nechápal som, čo sa deje. Zobudil som sa v noci na obrovskú migrénu a bolesť žalúdka. Mal som závraty a ledva som sa odtackal do kúpeľne,“ povedal nám.

Valéra našla v kúpeľni jeho manželka Silvia..
Príšerná noc slovenského moderátora:
Zdroj: Instagram V.F.

Tam však stratil vedomie a spomína si už iba na to, ako ho zvaleného na podlahe objavila manželka Silvia. „Kriesila ma, keby nie je jej, neviem, ako by som dopadol. Paradoxom je, že na druhý deň už som bol úplne v poriadku, len trochu unavený,“ vysvetlil nám s tým, ľudia by podľa neho nemali ísť nad svoje sily a ak už sa cítia unavení, treba naozaj vypnúť. „Existuje veľa takých, ktorým sa to vypomstilo. Zdravie máme len jedno,“ dodal.

Zažili ste už takýto kolaps?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1422Galéria

Valér Ferko s manželkou Valéra našla v kúpeľni Valér Ferko Valér Ferko

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Facebook V.F.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články