Hanba na tri zimy: Ďurinda sa strápnil pred 20 000 ľuďmi… Tak toto si mohol odpustiť! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Hanba na tri zimy: Ďurinda sa strápnil pred 20 000 ľuďmi… Tak toto si mohol odpustiť!

Maťo Ďurinda
Maťo Ďurinda
Zdroj: archív Tublatanky
04.03.2019 12:35

BRATISLAVA - Fúha, tak toto sa s ním bude ťahať ešte poriadne dlho! V nedeľu večer sa opäť otvorili brány vynoveného štadióna Tehelné pole, kde sa na zápas medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava prišlo pozrieť viac ako 22 000 nadšených fanúšikov. Súčasťou veľkolepého večera bolo aj vystúpenie legendárnej kapely Tublatanka. Tá si však hneď z fleku vyslúžila hanbu ako ešte nikdy.


Pozorným očiam divákov totiž neunikol podstatný detail. Po tom, čo Maťo Ďurinda nadšencov na štadióne privítal, sa lídrovi skupiny začali pliesť ústa. Kým z reprákov sa ozýval ich ikonický hit Dnes, pri pohľade na obrazovku bolo zrejmé, že dlhovlasý hudobník ide úplne mimo.

Bolo teda očividné, že vystúpenie nie je naživo a Maťo spieva pomocou playbacku. Ústa skrátka nestíhal otvárať v správnom čase a kapela si tak zarobila na hanbu na tri zimy. Na účet Ďurindu okamžite vzniklo množstvo vtipov a z jeho „spevu“ si teraz robí srandu polovica národa.

Ktovie, či mu za to takéto faux pa stálo a čo bolo za tým, že nepredviedol skutočný spev. Je totiž známe, že Ďurinda je vynikajúci interpret, ktorý dodnes bez problémov vytiahne aj svoje povestné výšky. Takýto trapas a následná potupa jeho mena, ktorá bude zrejme trvať ešte hodnú chvíľu, bola úplne zbytočná...

Všimli ste si aj vy, že Maťo Ďurinda nespieval naživo?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 5720Galéria

Maťo Ďurinda Maťo Ďurinda naštval fanúšikov. Spevák Maťo Ďurinda Maťo Ďurinda

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Archív, Pavol Karell, TASR ;
VIDEO: RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články