°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Svadba nebude: Slovenský spevák na Valentína pokľakol... Povedala NIE!

Svadba nebude!
Svadba nebude!
Zdroj: pixabay
15.02.2019 13:30

BRATISLAVA - Tak ten sa k oltáru tak skoro nedostane! Počas Valentína sa to na sociálnych sieťach len tak hemžilo zamilovanými fotografiami, luxusnými darčekmi a romantickými vyznaniami. Spevák Miro Šmajda (30) to však vzal z opačného konca. Pokľakol pred svoju frajerku Katku a tá mu povedala jasné nie.


Miro a jeho partnerka Katka tvoria pár približne rok. Vzájomnou náklonnosťou to medzi dvojicou len tak srší. Zaľúbenci si dokonca založili spoločný profil na Instagrame, kde zverejňujú zábery a skúsenosti zo svojich dovoleniek a veru, na cestách sú pomerne často. Hoci by si nejeden človek pomyslel, že žiadosť o ruku bude ďalším logickým krokom, je to úplne naopak.

Miro Šmajda sa zrejme zatiaľ ženiť neplánuje.

Dvojica sa zjavne svadbe bráni zubami-nechtami. Teda aspoň zatiaľ. Na Valentína totiž Šmajda na sociálnej sieti zverejnil fotografiu, kde pred Katkou kľačí, v ruke má škatuľku s neidentifikovateľným čudesným predmetom a drží nápis „Prosím, nevezmi si ma.“ No a frajerka jeho žiadosti, samozrejme, vyhovela. „A povedala NIE,“ napísal spokojný spevák, ktorý si zjavne svoju lásku nateraz užíva aj bez záväzkov do budúcnosti. Nuž, každému vyhovuje niečo iné a hlavné je, že sú obaja šťastní.

Myslíte si, že Miro Šmajda sa v budúcnosti ožení?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1548Galéria

Svadba nebude! Miro Šmajda sa zrejme Miro Šmajda Miro Šmajda

Nástroje k článkuZDROJ: niaFOTO, Instagram M.Š., Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články