Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Prvé momentky z Plesu v opere 2019: Kollárova dcéra (17) s pohárom v ruke, Evelyn ako ružová diskoguľa... Kövešová išla s TÝMTO na hlave!

Známe tváre sa pochválili prvými momentkami z tohtoročného Plesu v opere.
Známe tváre sa pochválili prvými momentkami z tohtoročného Plesu v opere.
Zdroj: Instagram B.K./Facebook
13.01.2019 05:00

BRATISLAVA - Najočakávanejšia plesová udalosť roku 2019 otvorila dnes o 19-tej svoje brány a privítala osobnosti slovenskej politickej, kultúrnej či spoločenskej scény. Mnohé celebrity sa dôsledne pripravovali na Ples v opere a nezabudli sa pochváliť aj prvými zábermi!


Každý rok tradične otvára plesovú sezónu Ples v opere, ktorý sa nesie v charitatívnom duchu a pomáha tam, kde je to potrebné. Udalosť, na ktorej sa stretnú mnohé známe tváre nielen zo šoubiznisu, ale aj kultúry či politiky. Nie je to inak ani tentoraz a všetci sa opäť snažili zažiariť.

Doslova sa to podarilo herečke, moderátorke a komičke v jednom, Eve Evelyn Kramerovej. Tá sa po boku módneho návrhára Milan Švingála blysla v ružovej trblietavej róbe z jeho dielne a nápadne pripomínala žiarivú diskoguľu.

Evelyn po boku Milana Svingála zažiarila ako diskoguľa.
Prvé momentky z Plesu
Zdroj: Facebook Factory WTF

Prvými zábermi z plesu sa pochválil aj multiotecko Boris Kollár, ktorý na poslednú chvíľu zháňal ešte košeľu. Spoločnosť mu robí jeho dcéra Alexandra, ktorú jej otec zachytil na momentke s pohárikom v ruke. Zrejme išlo o welcomedrink a v prípade Alexandry pravdepodobne nealkoholický, keďže vytúženú dospelosť dovŕši až v júni.

Dcéra Borisa Kollára si dopriala welcome drink.
Prvé momentky z Plesu
Zdroj: Instagram B.K.

Prekvapila aj investigatívna novinárka z televízie Markíza, Kristína Kövešová, ktorá má rovnako ako Evelyn, tento rok svoju premiéru. Na ples zvolila krásne romantické vlny, ktoré doplnila o netradičnú bielu korunu s kvetinami. Vďaka nej pôsobí Kika ako príbuzná ľadovej kráľovnej.

Kristína Kövešová vyzerá s korunou na hlave ako kráľovná.
Prvé momentky z Plesu
Zdroj: Instagram K.K.

Pozrite si video s príchodmi hostí na Ples v opere 2019 

Viac momentiek nájdete v našej GALÉRII»


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram B.K./K.K./K.CH./M.C., Facebook Factory WTF

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články