FOTO z tajnej svadby markizáčky Šóošovej: TOTO sú jej svadobné šaty! | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

FOTO z tajnej svadby markizáčky Šóošovej: TOTO sú jej svadobné šaty!

Lenka Šoóšová
Lenka Šoóšová
Zdroj: FEMINITY
11.01.2019 13:30

BRATISLAVA - Markizáčka Lenka Šóošová (42) nedávno všetkých prekvapila, keď bilancovala svoj rok 2018. Práve vtedy prezradila svetu, že je z nej šťastne vydatá pani a za muža si vzala svojho dlhoročného partnera Richarda Raimana, s ktorým má dvoch synov. Teraz sa pochválila snímkou v svadobných šatách, v ktorých vyzerala ako nádherná víla!


Lenka Šóošová patrí k stály tváram markizáckeho Telerána. Už dlhých 13 rokov tvorí pár s otcom svojich dvoch synov, Richardom Raimanom. Hoci spolu vychovávali Riška a Ronka, o tom, že by plánovali svadbu, sa nijako nehovorilo. Moderátorke sa to totiž podarilo tajiť celé mesiace.

S Richardom tvoria pár už dlhých 13 rokov.
FOTO z tajnej svadby
Zdroj: Instagram L.S.

Až v posledný deň starého roka sa rozhodla bilancovať, aký bol a pochválila sa aj záberom zo svadby so svojím teraz už manželom. „... A hoci som tento rok veľa stratila, našla som kopec odpovedí na otázky, ktoré mi dlho vírili v hlave, nazbierala som aspoň 100 zážitkov a moju ruku zdobí obrúčka, ktorá len potvrdila, že byť ženou jedného muža je mojím osudom. A som za to vďačná,“ napísala vtedy Lenka k pridanej koláži fotografií.

Tentoraz pridala aj záber, na ktorom je vidieť jej svadobné šaty v plnej kráse a brunetka v nich vyzerá ako nežná víla. Ako prezradila pre portál markiza.sk, áno povedala svojmu mužovi v auguste v jednom z bratislavských kostolov. A pani Raimanovej to v jej svadobný deň mimoriadne pristalo.

Lenka Šóošová bola nádherná nevesta.
FOTO z tajnej svadby
Zdroj: Instagram L.S.

Páčia sa vám Lenkine svadobné šaty?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1421Galéria

Lenka Šoóšová 
S Richardom tvoria pár Lenka Šóošová bola nádherná Touto kolážou Šóošová prezradila, S Richardom vychovávajú dvoch

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram L.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články