°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Najhoršie narodeniny krásky z markizáckych obrazoviek: Na oslavu ani nepomyslí!

Terez Kerndlová
Terez Kerndlová
Zdroj: profimedia.sk
06.10.2019 00:00

PRAHA - Namiesto radosti smútok! Tereza Kerndlová, ktorá moderovala spevácku šou The Voice Česko Slovensko, má dnes narodeniny. Oslavovať asi veľmi nebude. Počas uplynulých dni totiž prišla o dvoch mužov, ktorí pre ňu veľa znamenali.


Tereza Kerndlová sa narodila 6. októbra 1986. Jej otcom je známy jazzový a swingový spevák Laďa Kerndl. Svoju kariéru odštartovala niekedy v roku 2001, keď spoločne s Helenou Zeťovou a Terezou Černochovou tvorili skupinu Black Milk. V roku 2002 dostali Slavíka v kategórii Objav roka. O tri roky neskôr sa kapela rozpadla a Tereza sa vydala na sólovú dráhu. 

Tereza Kerndlová so svojím otcom.
Tereza Kerndlová
Zdroj: profimedia.sk

Tereza sa tento rok predviedla aj ako moderátorka. Spoločne s Máriou Čírovou uvádzali posledný ročník speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko.

Kráska dnes oslavuje 33. narodeniny. Tie možno smelo označiť za najhoršie. Sú totiž poznačené smútkom zo smrti Karla Gotta a Petra Vlasáka. 

„Boh sa stretol s Bohom. Moja spomienka na vás bude vždy farebná, ako ste boli vy sám. Ďakujem za vaše slová, váš smiech, za to, že som si s vami mohla zaspievať. Človek nikdy celkom neodíde, kým na neho niekto myslí. Vo vašom prípade to tak bude,” ​lúčila sa na instagrame s maestrom speváčka.

Tereza Kerndlová smúti za Karlom Gottom.
Tereza Kerndlová
Zdroj: Instagram

Odkaz na onen svet posielala ajj Vlasákovi. Práve vďaka nemu sa totiž spoznala so svojím manželom. „Ahoj Petr, dnes je to viac než tragický deň, ale pre mňa a pre môjho muža Rendu si symbolom našich začiatkov. Vďaka, že si vtedy stál na bare v Café Café a s mojím terajším mužom ste sa bavili. Možno nebyť teba, tak sa nepoznáme. Je neuveriteľné, že si musel odísť v rovnaký deň ako božský Karel, ale ver, že pre nás dvoch si bol božský i ty a navždy v našich srdciach tak zostaneš,“ napísala dojemný odkaz Petrovi Tereza.

Tereza Kerndlová prišla aj veľmi dobrého priateľa Petra Vlasáka.
Tereza Kerndlová
Zdroj: Instagram


Galéria

Terez Kerndlová Tereza Kerndlová so svojím Tereza Kerndlová smúti za Tereza Kerndlová prišla aj Tereza Kerndlová je krásna Tereza Kerndlová má najnovšie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články