°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Horváthová definitívne odstavená: TOTO má byť moderátorka ďalšej série Farmy!

Kveta Horváthová
Kveta Horváthová
09.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že na Farme si už neškrtne. Minimálne ani v tej najbližšej sérii. Keď sa pred začiatkom Farmy X objavili informácie, že Markíza sa po rokoch rozhodla vymeniť moderátorku Kvetu Horváthovú (41), diváci zostali poriadne zaskočení. A hoci dúfali, že sa neskôr na obrazovky vráti, podľa najnovších informácii to tak zrejme nebude...


Portál mediaboom.sk totiž priniesol správu, že sa chystá ďalšia séria populárnej šou a o jej moderátorke má byť už rozhodnuté. Podľa nich sa tejto úlohy opäť zhostí komička Evelyn. Vyzerá to teda tak, že tvorcovia boli s blondínkou natoľko spokojní, že sa ju opäť rozhodli uprednostniť pred ostrieľanou Horváthovou.

Objavili sa informácie, že moderátorkou ďalšej série Farmy bude opäť komička Evelyn.
Horváthová definitívne odstavená: TOTO
Zdroj: TV MARKÍZA

S otázkou, či sú tieto novinky skutočne pravdivé, sme oslovili aj Markízu. Tá sa však ešte k menu moderátorky nevyjadruje. Potvrdili iba to, že ďalšiu sériu šou skutočne plánujú. „V našej programovej ponuke rátame s pokračovaním reality show Farma,“ povedala nám PR manažérka Michaela Hircová. Je teda jasné, že na oficiálne uvedenia mena si ešte budeme musieť počkať.

Chceli by ste, aby ďalšiu sériu Farmy opäť moderovala Evelyn?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 7429Galéria

Kveta Horváthová Objavili sa informácie, že Eva Evelyn Kramerová má Kveta Horváthová moderovala šou

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články