°C

Sobota, 22. február 2020. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Gregorová má problémy, ledva chodí: Mladý milenec ukázal svoju tvár

Koptík sa ukazuje ako dokonalý a milujúci partner.
Koptík sa ukazuje ako dokonalý a milujúci partner.
Zdroj: Jan Zemiar
13.09.2018 12:15

PRAHA – V auguste oslavovala Hana Gregorová (66) narodeniny, na ktorých chýbala jej rodina práve kvôli mladému milencovi. Hoci kedysi na ňu vyťahoval škandalózne informácie, momentálne sa ukazuje ako skvelý a milujúci partner, herečke vždy naporúdzi. Takto jej pomáha!


Vdova po obľúbenom českom hercovi Radkovi Brzobohatom trpí zdravotnými problémami. Trápia ju ťažkosti s chôdzou. Nielenže má na pravej nohe pätnú ostrohu (výrastok na päte, pozn. redakcie), ale na ľavej strane ju neposlúcha bedro. Z tohto dôvodu sa musel Koptík premeniť doslova na pomocníčku v domácnosti a svoju staršiu partnerku dokonca prenášať po byte.

Gregorová má problémy s chôdzou.
Gregorová má problémy, ledva
Zdroj: TV JOJ

Svoje problémy zverila herečka do rúk odborníkov a absolvovala niekoľko vyšetrení, medzi ktorými mala byť aj magnetická rezonancia. „Mala veľké trápenie najmä cez prázdniny. Bola prakticky stále u doktora a Ondřej jej pri chôdzi dosť pomáhal,“ prezradil zdroj z okolia milencov pre extra.cz. Koptíkovu pomoc potrebuje ako soľ. Keď sa objavili problémy s pätou, nadmerne zaťažovala ľavú stranu a tá sa prihlásila o slovo. Známa Slovenka preto teraz len s ťažkosťami zvláda chôdzu.

Herečke doma počas obdobia zdravotných problémov pomáha jej milenec.
Gregorová má problémy, ledva
Zdroj: Facebook OK

Podľa zdroja blízkeho čiernovláske a jej mladému partnerovi je Ondřej doslova výhra. „Hanka hovorila, že Ondřej je zlatíčko a veľa jej pomáha. Bez neho by bežné veci v domácnosti zvládala len veľmi ťažko. Našla si dobrého chlapa, ktorý ju skutočne miluje,“ opísal človek z okolia ich situáciu. Koptík sa tak skutočne javí ako partner so všetkým, čo k tomu patrí, a to aj napriek tomu, že po ich rozchode minulý rok vytiahol na partnerku skutočne šokujúce informácie.

Aj napriek búrlivému rozchodu a vojne, ktorá medzi nimi bola, opäť tvoria harmonický a zamilovaný pár.
Gregorová má problémy, ledva
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Koptík sa ukazuje ako Gregorová má problémy s Herečke doma počas obdobia Aj napriek búrlivému rozchodu Takto vyzerala Gregorová, keď Kvôli ich rozchodu sa Z Gregorovej a Koptíka

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články