To vážne? Pozrite, ako vyzerala diva Šarköziová pred 20 rokmi! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

To vážne? Pozrite, ako vyzerala diva Šarköziová pred 20 rokmi!

Silvia Šarköziová
Silvia Šarköziová
Zdroj: Jan Zemiar
13.08.2018 09:30

BRATISLAVA - Toto snáď ani je možné! Silvia Šarköziová (43) patrí jednoznačne k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu. S kapelou Cigánski diabli je na scéne už niekoľko dlhých rokov, nie je preto žiadnym pekvapením, že toto zoskupenie má na svojom konte stovky úspešných vystúpení. Nám sa podarilo získať fotografiu spred osemnástich rokov, kedy muzikanti ešte takí populárni neboli. A pozrite sa, ako vtedy vyzerala ich speváčka!


Kto nevidel, neuverí! Temperamentná Silvia patrí medzi ženy, ktoré žiaria, kam vkročia. Diablica vyzerá ako z časopisu na všetkých spoločenských akciách, no na kráse jej neuberá ani minimum mejkapu a ležérny domáci stajling. To však ešte netušíte, ako vyzerala kedysi, keď Cigánski diabli neboli takým známym pojmom, akým sú dnes.

Kým väčšina z nás by svoje staré fotografie najradšej schovala na dno zásuvky, Šarköziová s niečím podobným zrejme nemá ani najmenší problém. Keď sme totiž zbadali snímku spred približne osemnástich rokov, neverili sme vlastným očiam. Tá žena snáď ani nestarne! Brunetka totiž vyzerá takmer rovnako ako dnes.

Silvia Šarköziová sa rokmi zmenila len minimálne.
To vážne? Pozrite, ako
Zdroj: archív Topky.sk

A rovnako je na tom aj jej manžel Ernest Šarközi.
To vážne? Pozrite, ako
Zdroj: archív Topky.sk

Krásny úsmev, svieži vzhľad, dokonalá postava a husté tmavé vlasy. To sú charakteristické črty, ktoré umelkyňu vystihujú dnes a z pohľadu na fotografiu je zrejmé, že rovnako atraktívna bola odjakživa. Hoci sa niektoré známe osobnosti rokmi poriadne zmenili, diablicu na takmer 20-ročnej fotke z koncertu identifikujete bez najmenších problémov. Klobúk dole. Silvia, ako to robíš?

Spoznali ste aj vy Silviu hneď na prvý pohľad?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1576Galéria

Silvia Šarköziová Silvia Šarköziová sa rokmi A rovnako je na Takto vyzerali Cigánski diabli Takto vyzerajú Šarköziovci dnes.

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Archív Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články