°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Známe postavičky z markizáckej reality šou: Tvoria pár... A aha, aké pikantné video spolu natočili!

Známe tváre z markizáckej reality šou Ostrov sa dali dokopy.
Známe tváre z markizáckej reality šou Ostrov sa dali dokopy.
Zdroj: pixabay.com
20.07.2018 05:45

BRATISLAVA - Pred dvomi rokmi televízia Markíza priniesla na svoje obrazovky novú reality šou s názvom Ostrov, v ktorej proti sebe súperili dve skupiny súťažiacich. A zdá sa, že tvrdé podmienky v divočine niektorých z nich zblížili natoľko, že v kontakte zostali aj po návrate do reality. Reč je o Anne Krištofovej (29) z kmeňa Asul a Dominikovi Turčanovi (26) z kmeňa Pula. Ako sa nám podarilo zistiť, dvojica dnes tvorí pár a... Pozrite, aké sexi video spolu natočili!


Pred kamerami boli súperi, dnes sú z nich partneri! Televízne šou núkajú súťažiacim možnosť vybojovať si rozprávkovú výhru a divákom zábavu pred televíznymi obrazovkami. No niekedy majú aj pridanú hodnotu - môžu z nich vzísť nové priateľstvá, či dokonca lásky. Toto je prípad aj Dominika Turčana a Anny Krištofovej z reality šou Ostrov. 

Ako sa nám podarilo zistiť, dvojica, ktorá v šou proti sebe stála v súperiacich tímoch, dnes tvorí pár. No paradoxne ich nespojil markizácky projekt, ale náhoda. Rok a pol po odvysielaní dobrodružného formátu sa totiž bývalí súťažiaci z Ostrova stretli v jednom z bratislavských podnikov. „Dali sme sa dokopy 18. februára tento rok, náhodne sme sa stretli v dnes už zatvorenom klube tu v Bratislave. Za pár mesiacov sme toho stihli strašne veľa,“ prezradil pre Topky.sk Dominik. 

Úprimne poznamenal, že zo stretnutia s Aničkou veľké očakávania nemal. Chcel sa vraj len pobaviť. No ako sa hovorí, srdcu nerozkážeš. „Pôvodne to mal byť len sex na jednu noc a je z toho žena môjho života,“ dodal Turčan. Ten sa živí réžiou a produkciou reklám a videí. No a jedno poriadne pikantné natočil aj so svojou sexi partnerkou. Pozrite si VIDEO vyššie!

Profil Dominika Turčana, keď súťažil v šou Ostrov.
Známe postavičky z markizáckej
Zdroj: TV MARKÍZA

Profil Anny Krištofovej, keď súťažila v šou Ostrov.
Známe postavičky z markizáckej
Zdroj: TV MARKÍZA

Sledovali ste reality šou Ostrov?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 753Galéria

Známe tváre z markizáckej Profil Dominika Turčana, keď Profil Anny Krištofovej, keď Anna Krištofová a Dominik Dominik Turčan Anna Krištofová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, Facebook D.T., Facebook A.K., pixabay;
VIDEO: archív D.T.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články