Markizácka hviezdička má pery cez polovicu tváre: Preboha, čo to so sebou porobila?! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Markizácka hviezdička má pery cez polovicu tváre: Preboha, čo to so sebou porobila?!

Markizácka hviezdička sa rozhodla pre zväčšenie pier.
Markizácka hviezdička sa rozhodla pre zväčšenie pier.
Zdroj: Instagram
08.03.2018 00:20

BRATISLAVA - Pery až po nos! Posadnutosť estetickými zásahmi väčšinou nedopadne dobre. Presne to je aj prípad markizáckej hviezdičky – Viery Šestákovej (26). Tá si totiž niekoľkokrát nechala napichať svoje pery do gigantických rozmerov, čoho výsledkom je hrôzostrašný výraz umelej kačice. Toto už naozaj prehnala!


Viera Šestáková sa dostala do povedomia našej verejnosti vďaka markizáckej reality šou s názvom Ostrov, kde pútala pozornosť masívnym tetovaním či obrími silikónmi. Ani po skončení súťaže si však brunetka s vylepšeniami svojho tela nedala pokoj. Najnovšie si to napríklad odniesli jej pery.

Viera Šestáková ako jedna z účastníčok markizáckej reality šou Ostrov.
Markizácka hviezdička má pery
Zdroj: Instagram

So svojím aktuálnym tuningom sa Viera pochválila na Instagrame, kde zverejnila niekoľko selfie fotografií. Nuž a pri pohľade na ňu sa nám vynára jedna jediná otázka – Prečo? Výsledok jej niekoľkokrát napumpovaných pier je už totiž viac než odstrašujúci. Bývalá obyvateľka markizáckeho Ostrova pôsobí nechutne, umelo a s neprirodzenými „klobáskami“ na tvári vyzerá doslova ako preplastikovaný káčer.  

Šestáková sa už navyše na svoje staré „ja“ ani len nepodobá. Kým vtedy na obrazovkách dokázala ohúriť sexi vzhľadom, teraz je to doslova na zaplakanie...

Myslíte si, že to Viera so zákrokom už prehnala?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 4942Galéria

Markizácka hviezdička sa rozhodla Viera Šestáková ako jedna Viera má pery doslova S napichanými perami vyzerá Viera Šestáková sa dostala

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články