Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO!

Na pikantných snímkach odhalila markizácka tvár, čo sa len dalo.
Na pikantných snímkach odhalila markizácka tvár, čo sa len dalo., Zdroj: Coyotak Pictures
14.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Kompletne holá a bez akejkoľvek súdnosti! To, že Petra Palusková (25) nenesie žiaden status svätice, bolo jasné asi každému, kto mediálnu púť tejto odvážnej modelky aspoň ako-tak registroval. O šteklivých aktoch z jej divokej minulosti však pravdepodobne vedel len málokto...


K odvážlivcom na Farme sa pred troma týždňami pripojila aj vnadná modelka Petra Palusková. Na televíznych obrazovkách však nie je žiadnym nováčikom. Ako jedna zo štvorice českých a slovenských playmate sa ešte na jar minulého roka objavila v Nákupných maniačkách a svoje šťastie neskôr skúšala aj v českej verzii reality šou Ostrov.


»Sprostá« playmate z Nákupných maniačok: V telke ukázala silikónové prsia v plnej kráse!


Len málokto však vie, že táto slávychtivá blondínka sa okrem mediálnej prezentácie stihla ukázať aj v celkom inom svetle. Petra totiž v minulosti nafotila sériu erotických záberov pre pánsky magazín Playboy, od ktorých mnohí páni určite len tak zrak neodlepia.

Farmárka, ktorá aktuálne bojuje o rozprávkových 75 000 eur, v tomto odvážnom počine predviedla všetko, čo sa len dalo – bez hanby ukázala silikónové poprsie, kompletne holé krivky a pri niektorých fotografiách dokonca takmer poodhalila aj tie najintímnejšie zákutia svojho tela. Šteklivé snímky navyše okorenila poriadne vzrušujúcimi pózami a zvodným pohľadom... Nuž, odvaha tejto farmárskej deve rozhodne nechýba!

Petra Palusková v minulosti bez hanby odhalila silikónový dekolt i úplne nahé krivky.
Kompletne nahá markizácka tvár:
Zdroj: Coyotak Pictures

Viac pikantných fotografií necudnej farmárky Petry Paluskovej si môžete pozrieť v našej GALÉRII»

Je podľa vás Petra Palusková sexi?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 6490Galéria

Na pikantných snímkach odhalila Petra Palusková v minulosti Česká playmate Petra Palusková Šteklivé snímky Petra navyše Petre Paluskovej odvaha rozhodne Petra v minulosti nafotila Petra Palusková odhodila všetky Petra Palusková aktuálne bojuje

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Coyotak Pictures, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články