Potetovaný fešák, ktorý mal zbaliť rozídenú Daru Rolins: Randil s tromi naraz! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Potetovaný fešák, ktorý mal zbaliť rozídenú Daru Rolins: Randil s tromi naraz!

Dávid Mészáros
Dávid Mészáros
Zdroj: archív Lady Colors
17.04.2018 16:00

BRATISLAVA - Po tom, čo sa na verejnosť dostala informácia o rozchode Dary Rolins (45) a Patrika Rytmusa Vrbovského (41), sa v slovenskom šoubiznise začalo šuškať, že v živote sexi plavovlásky je nový muž. Tým má byť potetovaný fešák z jej najnovšieho klipu Dávid Mészáros. Ten na seba v týchto dňoch upozorňuje opäť. Randil rovno s tromi ženami naraz!


Potetovaný fešák z Darinho klipu k piesni Miesta, Dávid Mészáros, bol v uplynulých dňoch v centre verejného záujmu. Po tom, čo speváčka oznámila, že sa so svojím dovtedajším partnerom Patrikom Rytmusom Vrbovským rozišla, sa totiž začalo šuškať, že by mohla randiť práve s ním. 

„Ten pohľadný muž hral v mojom sexi klipe, ktorý som vypustila do sveta iba nedávno. V rámci nášho rozchodu sa táto špekulácia priam núka. Hľadá sa dôvod alebo vinník, ale žiadny nie je. Táto aj iné špekulácie ma nechávajú chladnou,“ vyjadrila sa na túto tému pre Super.cz Rolins.

Aktuálne na seba mladík upozorňuje opäť. Svoje sexi telo odhalil vo videoklipe k novej piesni speváckeho tria Lady Colors, My recipe. No a zatiaľ čo u Dary stvárnil Dávid vášnivého zvodcu, tu si pre zmenu zahral sviniara, ktorý za nos ťahal rovno tri ženy. Pozrite sami!

Páči sa vám nová pieseň speváckeho tria Lady Colors?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 934Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: youtube.com, archív Lady Colors

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články