°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Ďurovčíkova mladá frajerka v odvážnom modeli: Na móle bez podprsenky!

Barbora Hlinková
Barbora Hlinková
Zdroj: Jan Zemiar
16.04.2018 10:30

BRATISLAVA - Sexi ako nikdy predtým! Muzikálová herečka a speváčka Barbora Hlinková (23) sa počas Bratislavských módnych dní predstavila v úlohe zvodnej modelky. Na móle sa totiž pred všetkými ukázala v kúsku, pod ktorým nemala podprsenku.


Mladá priateľka choreografa Jána Ďurovčíka (47) – Barbora Hlinková (23) sa na nedávnej módnej prehliadke v Bratislave predviedla v úlohe modelky. Na predvádzacom móle sa ukázala v štýlovom letnom outfite, ktorý pozostával z dlhej farebnej sukne a krátkeho priliehavého topu.

Hoci to celé na prvý pohľad pôsobilo veľmi nežným a fresh dojmom, predstaviť sa pred ľudí v takomto modeli si vyžadovalo aj istú dávku odvahy. Na to, aby sa zachovala originalita a komplexnosť úsporného zvršku, sa totiž musel odprezentovať  na ostro – a teda bez podprsenky.

Muzikálová herečka a speváčka Barbora Hlinková si na predvádzacie mólo vyšla bez podprsenky.
Ďurovčíkova mladá frajerka v
Zdroj: Jan Zemiar

„Keď to je v takej tej miere, keď je to také jemné, tak to beriem. No a toto určite nebola nahota, ani to nebolo vulgárne, takže tá podprsenka pod tým tam byť ani nemusela,“ povedala Topkám Barbora. Nič extravagantnejšie však od herečky čakať vraj nemôžeme. V rozhovore sa totiž jednoznačne vyjadrila, že vie správne odhadnúť hranicu vkusu a šteklivé modely, ktoré by viac odhaľovali, než zahaľovali, bude aj naďalej rezolútne odmietať.

Barbora Hlinková by sa pokojne mohla živiť aj ako modelka.
Ďurovčíkova mladá frajerka v
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Barbora Hlinková Muzikálová herečka a speváčka Barbora Hlinková by sa Barbora Hlinková má postavičku Barbora Hlinková sa v Hoci to celé na Barbora Hlinková je partnerkou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články