Slovenská moderátorka si nechala napichať pery: FOTO tesne po zákroku! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Slovenská moderátorka si nechala napichať pery: FOTO tesne po zákroku!

Erika Bugárová
Erika Bugárová
Zdroj: Instagram
17.04.2018 00:10

PEZINOK - Aj napriek tomu, že finalistka Miss Slovensko 2016 a nová moderátorská posila Fashion TV Erika Bugárová (22) disponuje dostatočne peknými črtami tváre, stále zrejme nebola so sebou dostatočne spokojná. Blondínka sa totiž v týchto dňoch rozhodla podstúpiť skrášľujúci zákrok a nechala si napichať svoje pery. No a my sme boli pri tom!


Erika Bugárová začala mútiť vody nášho šoubiznisu pred dvomi rokmi, keď sa dostala do finálovej zostavy Miss Slovensko. No i keď súťaž nevyhrala, na očiach verejnosti sa udržala aj naďalej. Obrovský úspech zožala napríklad aj začiatkom uplynulého týždňa, kedy jej Gabriela Drobová na Bratislavských módnych dňoch oficiálne oznámila, že sa stala novou moderátorkou Fashion TV.

Aj na základe toho sa zrejme blondínka v týchto dňoch rozhodla zveriť sa do rúk celebritnej lekárky Aleny Pallovej, u ktorej podstúpila jeden z najpopulárnejších skrášľujúcich zákrokov – a teda zväčšenie pier pomocou kyseliny hyalurónovej. "Erike sme na zväčšenie a úpravu pier použili produkt Juvéderm Volbella, ktorý je špeciálne určený pre výplň pier a jemných vrások. Jeho jedinečný pomer viskozity a elasticity je prispôsobený práve týmto tkanivám a zabezepčuje maximálne prirodzené výsledky a dlhotrvajúci účinok," prezradila Topkám Pallová.

Erika Bugárová sa zverila do rúk celebritnej lekárky Aleny Pallovej.
Slovenská moderátorka si nechala
Zdroj: Jan Zemiar

Pri pohľade na fotografiu tesne po aplikácii musíme uznať, že pani doktorka presne odhadla hranicu prirodzenosti. Erikine pery pôsobia naozaj decentným dojmom a na prvú šupu by zrejme ani len nikto netipol, že podstúpila nejaké vylepšenie. Veď schválne, všimli by ste si to?

Erikine pery vyzerali tesne po zákroku veľmi prirodzene.
Slovenská moderátorka si nechala
Zdroj: Jan Zemiar

Nová moderátorka Fashion TV Erika Bugárová sa teší z nových šťavnatých pier.
Slovenská moderátorka si nechala
Zdroj: Instagram

Páčia sa vám plnšie pery?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1007Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články