Streda, 28. júl 2021. Meniny má Krištof, zajtra Marta.

To naj z OTO 2018: Voštinár vyvetral manželku, hriešne zvodná topmodelka a Nikodým... Fíha, akého má fešného syna!

Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou, Michaela Kocianová a Martin Nikodým so synom Adamom
Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou, Michaela Kocianová a Martin Nikodým so synom Adamom
Zdroj: Jan Zemiar
19.03.2018 05:45

BRATISLAVA - V sobotu večer si to známe tváre nášho šoubiznisu namierili do novej budovy Slovenského národného divadla. Práve tam sa totiž konal 18. ročník odovzdávania cien ankety OTO. Galavečer si nenechal ujsť napríklad moderátor Vlado Voštinár (54), ktorý do spoločnosti priviedol aj krásnu manželku Klaudiu (48), slovenská topmodelka Michaela Kocianová (29) zas pútala pohľady hriešne zvodnými šatami a moderátora Martina Nikodýma (47) sprevádzal syn Adam (17). Pozrite, aký je to fešák!


V sobotu večer sa to v Slovenskom národnom divadle doslova hemžilo známymi tvárami. Konal sa tam totiž slávnostný galavečer pri príležitosti vyhlásenia výsledkov ankety OTO za rok 2017. Okrem nominovaných televíznych osobností pozvanie prijalo aj veľa ďalších prominentných Slovákov. 


OTO 2018: Gregorová v priamom prenose úplne bez hanby, odfajčila Sajfu a priznala záľubu v mladých chlapoch!


Medzi nimi aj moderátor Vlado Voštinár. V spoločnosti ho sprevádzala sympatická manželka Klaudia, s ktorou má známy jojkár dve deti - dvadsaťpäťročnú dcéru Andreu a šestnásťročného syna Martina. Pri pohľade na usmievavú krásku by to však tipoval len málokto. Ryšavka totiž predviedla dokonalú figúru v obtiahnutých sexi šatách. 

Moderátor Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou
To naj z OTO
Zdroj: Jan Zemiar

Pozornosť prítomných na pár chvíľ upútala aj sexi slovenská topmodelka Michaela Kocianová. Tá totiž na galavečer zvolila veľmi ľahké saténové šaty s hlbokým výstrihom a hriešne vysokým rozparkom. Navyše, plavovláska sa pýši krivkami bohyne, a tak bol pohľad na ňu doslova zážitkom. 

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová
To naj z OTO
Zdroj: Jan Zemiar

Za zmienku bez pochýb stojí aj garde Martina Nikodýma. Známemu slovenskému moderátorovi totiž v SND robil spoločnosť najstarší syn Adam. Ten tento rok prekročí prah dospelosti, no čo sa výšky týka, svojho známeho otca už dávno predčil. Pozrite, aký je to fešák!

Moderátor Martin Nikodým so synom Adamom
To naj z OTO
Zdroj: Jan Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk, nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články