°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Obrovský škandál na divadelnom večierku: Opití herci sa pobili kvôli ženám!

Sagvan Tofi a Marian Vojtko sa pobili.
Sagvan Tofi a Marian Vojtko sa pobili.
Zdroj: SITA/Instagram M.V.
28.12.2017 18:30

PRAHA - Prúser ako hrom! Na sviatočnom večierku českých divadiel Hybernia a Broadway sa príjemná predvianočná atmosféra poriadne zvrtla. Za všetko môžu herci Sagvan Tofi (53) a Marian Vojtko (44), ktorí sa pobili rovno pred záchodmi. A ako to už pri mužských konfliktoch býva, príčinou boli opäť raz ženy... A alkohol!


Celý konflikt mal vyprovokovať práve Tofi, ktorý si od svojho kolegu vykoledoval prvú ranu. „Išiel som práve z toaliet, keď ma Sagi urazil. Mal asi zrazu pocit, že je veľký producent, nad ktorého nie je. Riešil som to ručne,“ priznal pre český Blesk Vojtko, ktorý je chlap ako hora a meria takmer dva metre. Dostať od neho výprask teda rozhodne nie je žiadna malina.

Marián Vojtko (v strede) je hviezdou českého muzikálu Ples upírov.
Obrovský škandál na divadelnom
Zdroj: Facebook M.V.

Hoci si herec presný dôvod hádky nepamätá, je mu úplne jasné, o čo medzi ním a jeho kolegom išlo. „Boli v tom určite ženské, proste dvaja kohúti na jednom smetisku,“ povedal Marián s tým, že sa po večierku rozhodol, že sa Sagvanovi ospravedlní, keďže bol dlhé roky jeho mladíckym vzorom. 

To potvrdzuje aj Tofi, ktorý si z celej kauzy ťažkú hlavu nerobí a za všetkým je podľa neho veľké  množstvo vypitého alkoholu. „Hruškovice urobili svoje. Vysvetlili sme si to cez sms správy a sme v pohode,“ uzavrel celý konflikt Sagvan.

Pobili ste sa niekedy kvôli opačnému pohlaviu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1537Galéria

Sagvan Tofi a Marian Marián Vojtko (v strede) Sagvan Tofi Marián Vojtko si konflikt Sagvan Tofi sa s

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel, SITA, Facbeook M.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články