Prúser na koncerte Horkýže Slíže: Gitaristu potriaslo 380 voltov, museli stopnúť koncert! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Prúser na koncerte Horkýže Slíže: Gitaristu potriaslo 380 voltov, museli stopnúť koncert!

Horkýže Slíže
Horkýže Slíže
Zdroj: Jan Zemiar
13.12.2017 12:00

BRATISLAVA - Vypredávajú haly, festivaly a ich koncert si nenechá ujsť snáď nikto, kto si vypočul aspoň jeden ich album. Napriek tomu, že sú profesionáli a na Slovensku kapela Horkýže Slíže patrí medzi najobľúbenejšie skupiny už 20 rokov, aj ich občas na pódiu postretne nepríjemné prekvapenie, s ktorým absolútne nerátali.


Bláznivé hudobné zoskupenie sme stretli na tlačovke pri príležitosti uvedenia koncertného turné a ich najnovšieho albumu Pustite Karola. Hneď v úvode chalani prekvapili historkou, že roky omieľaný Karol skutočne existuje. Má ísť o skalného fanúšika Horkýže Slíže, ktorý je zavretý v psychiatrickej liečebni a nahovára si, že je Adam Šangala.

Ako to vyzerá s jeho prepustením, síce hudobníci nevedia, no podľa svojich slov by boli radi, ak by sa mohol dostaviť aspoň na jeden z nasledujúcich koncertov. Keď sme sa s členmi Horkýže Slíže rozprávali, nedalo nám nespýtať sa, či sa im počas dlhých rokov na hudobnej scéne podarilo zažiť aj nejaký ten trapas, na ktorý nikdy nezabudnú. A odpoveď nás úplne dostala! 

Ste fanúšikom kapely Horkýže Slíže?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 1662Galéria

Horkýže Slíže Na koncertné turné kapely Peter Kuko Hrivňák sa Horkýže Slíže patria dlhé

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar ;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články