Takto vyzerala Banášová? Retro FOTO z Let's Dance spred 9 rokov! | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Takto vyzerala Banášová? Retro FOTO z Let's Dance spred 9 rokov!

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, Zdroj: Jan Zemiar
29.10.2017 13:00

BRATISLAVA – To je ale zmena! Adela Banášová (37), dnes už pani Vinczeová, patrí roky k našim najlepším moderátorkám. Aktuálne ju môžu diváci vidieť aj v markizáckej tanečnej šou Let's Dance. Topky.sk zalovili v archíve, kde sme objavili 9 rokov staré fotografie z rovnakej tanečnej šou, ktorú v tom čase tiež Adela moderovala. Pozrite sa na retro zábery, na ktorých je blondínka úplne iná ako dnes!


Charizmatická moderátorka Adela Banášová už roky hviezdi na televíznych obrazovkách. Momentálne moderuje markizácku Let's Dance. Tu divákov ohuruje dokonalým stylingom či rôznymi účesmi.

Za roky svojej kariéry sa Adele na prvý pohľad imidž veľmi nemenil. Bola vždy blondínka prevažne s dlhšími vlasmi. No verte, či neverte aj ona sa zmenila. Za posledných 9 rokov sa z nej stala iná žena, čoho dôkazom sú aj naše retro zábery z tanečnej šou Let's Dance, ktorú moderovala aj v roku 2008.

Vtedy mala Adela oveľa kratšie vlasy, ostrihané ledva po plecia, a mala ofinu. V tvári vyzerala chudšie a viac boli patrné aj výrazné lícne kosti. Mnohých pohľad na Adelu spred 9 rokov zrejme prekvapí. Veď pozrite a posúďte sami! Fotografie nájdete v našej GALÉRII»

Vyzerá podľa vás Adela teraz lepšie ako pred 9 rokmi?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1251Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, archív topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články