Diváci rozhodli: Toto je víťaz Let's Dance! | Topky.sk

Nedeľa, 15. júl 2018. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Diváci rozhodli: Toto je víťaz Let's Dance!

Martin Pyco Rausch a Adela Vinczeová pred vyhlásením výsledkov.
Martin Pyco Rausch a Adela Vinczeová pred vyhlásením výsledkov. , Zdroj: TV MARKÍZA
05.11.2017 23:40

BRATISLAVA - Nedeľný večer patril na Markíze finále šou Let's Dance. O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu súťažili tri páry, celebritným víťazom sa mohol stať niekto z trojice Vladimír Kobielsky, Braňo Deák a Silvia Lakatošová.


Súťažné páry proti sebe bojovali v dvoch kolách. Prvý tanec im vybrala porota a jeden zo štvorice odborníkov im aj pomáhal s nácvikom. Ďalším tancom bol takzvaný Show Dance.

Vo finále porota síce udeľovala body, no hlas mala len poradný, jej známky prakticky nič neznamenali. Všetky páry aj tak nakoniec u odborníkov skončili úplne rovnako. „Porota vám pomohla prd,” skonštatovala pre hlasujúcich divákov moderátorka Adela Vinczeová pred záverečnými chvíľami hlasovania. 

Kráľom tanečného parketu sa nakoniec stal Vladimír Kobielsky, ktorého k víťazstvu doviedla tanečnica Dominika Chrapeková. „Ja vám chcem poďakovať, lebo čo ste vy do celej súťaže priniesli, sú tri veci – noblesa, na konci už naozaj aj náročné choreografie a kvalita, to je najpodstatnejšie,” vyjadril sa na ich adresu po ich poslednom tanci Ján Ďurovčík. 

A aké pocity zažívali víťazi po vyhlásení výsledkov? „Pocity šťastia samozrejme máme po 4 mesiacoch takej driny, ktorá nám prinášala samozrejme aj šťastie, pretože vždy, po každom týždni sme zdolávali nejaké prekážky jednotlivých choreografií, tak teraz to tak akože vyvrcholilo a chytilo to takú bodku, takú korunu. Takže ďakujeme veľmi pekne všetkým divákom za to, že nám posielali hlasy, za podporu. Aj všetkým ženám okolo mňa, ktoré mi pomáhali,” povedal herec pre topky.sk. 

Zaujímavé je, že hoci porotkyňa Zuzana Fialová už v druhom kole veštecky vykríkla, že Kobielsky to môže celé vyhrať, on to vážne nebral. „Nie, nikdy by som to nepovedal, ani by sa mi to neprisnilo, že môžeme byť víťazmi celej tejto série,” uviedol. Hoci sa po víťazstve nechcel púšťať do hlbokých analýz, za svojím úspechom vidí aj to, že im tanec robil radosť a preniesli to aj na divákov. „My sme si zo jednoducho užívali, každé jedno kolo a aj tie tréningy sa u nás niesli v duchu radosti a zábavy a možno to z nás tak vyžarovalo,” doplnila ho Dominika. 

Diváci rozhodli: Toto je
Zdroj: TV MARKÍZA

Diváci rozhodli: Toto je
Zdroj: TV MARKÍZA

Výsledky finálového kola:

3. miesto: Silvia Lakatošová a David Schavel

Diváci rozhodli: Toto je
Zdroj: TV MARKÍZA

2. miesto: Braňo Deák a Dominika Rošková

Diváci rozhodli: Toto je
Zdroj: TV MARKÍZA

1. miesto: Vladimír Kobielsky a Dominika Rošková

Diváci rozhodli: Toto je
Zdroj: TV MARKÍZA

Viac detailov o finálovom kole sa dozviete na topkách už v pondelok ráno. 

Držali ste palce práve Vladimírovi Kobielskemu?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 4314Galéria

Martin Pyco Rausch a Dominika Chrapeková a Vladimír Dominika Chrapeková a Vladimír Silvia Lakatošová a David Dominika Rošková a Braňo Dominika Chrapeková a Vladimír

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články