Módne (s)hity z Markizáckej párty: Nudná Evelyn, prečačkaná Lakatošová a dokonalá Vavrinčíková! | Topky.sk

Streda, 18. júl 2018. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Módne (s)hity z Markizáckej párty: Nudná Evelyn, prečačkaná Lakatošová a dokonalá Vavrinčíková!

Eva Evelyn Kramerová, Lenka Vavrinčíková, Silvia Lakatošová
Eva Evelyn Kramerová, Lenka Vavrinčíková, Silvia Lakatošová
29.08.2017 13:00

BRATISLAVA – Niektorým to vyšlo, iným nie! Pred pár dňami sa v centre Bratislavy konala markizácka media párty, na ktorej sa objavilo množstvo televíznych tvári, ako aj známych hercov či spevákov. Stylistka Andrea Ziegler sa pozrela odborným okom na ich oblečenie, ktoré zvolili na tento večer. A takto ich zhodnotila, čítajte!


Eva Evelyn Kramerová, komička

Trošku nuda, i keď čierno-biela kombinácia je stávka na istotu. Je to večierok, očakáva sa vyparádenie. Určite, čo by som zvažovala, či kraťasy sú dobrá voľba. Evelyn, šaty by ti sekli viac. To, čo si oblečiem, je prejav tiež úcty voči hosťom. Asi ich máš v paži!

Módne (s)hity z Markizáckej

Silvia Lakatošová, riaditeľka Miss Universe SR

Začala by som takto... Šaty krásne. Zdobenie na nich sa zdá, že je skôr do strieborna. Nesedí mi k nim farebnosť topánok a kabelky. Prečačkané. Tiež by som zvesila tie veľké kruhy z uší. Načo? Šaty majú už šperk. Menej je viac. Toto by si ty mala vedieť!

Módne (s)hity z Markizáckej

Roman Juraško, moderátor

Roman to vie. Je to štýlové, má to šmrnc, ladí s osobnosťou a adekvátne k príležitosti. Dobrá kombinácia vzorov, malý s veľkým. Vesta tomu všetkému dáva „fashion look“.

Módne (s)hity z Markizáckej

Miriam Kalisová, moderátorka

Mirka, veľmi pekné. Elegantné. Ty nepotrebuješ veľa. Jediné, čo by som vymenila, je náramok. Trochu sa mi sem štýlovo nehodí. Ladila by som ho vo farebnej kombinácii, ktorú máš na sebe, ak ho už chceš mať.

Módne (s)hity z Markizáckej

Kristína Kövešová, redaktorka Markízy

Kika, páradna farba šiat. Zelená ti pristane. Nevadia mi ani, že sú dlhé. Opasok mi príde trochu ako päsť na oko. Vytvára blok farieb. Áno, tvaruje skvele pás, ale keby bol vo farbe šiat, prípadne menej kontrastný, dokonale by predlžoval postavu.

Módne (s)hity z Markizáckej

Klaudia Kristiníková, redaktorka Telerána

Veľmi pekná čierno-biela kombinácia. Široké nohavice s „crop“ topom je štýlová a trendová kombinácia. Celé podčiarknuté červenými lodičkami, zladené s rúžom na perách. Niet čo dodať, len pekné a vkusné.

Módne (s)hity z Markizáckej

Dominik Matulaj, redaktor Telerána

Nemám čo komentovať. Veľmi fajn. Oceňujem voľbu farebných pláteniek.  Nie je to nuda.

Módne (s)hity z Markizáckej

Zora Czoborová, fitneska

Parádne košeľové šaty. Výborný strih a chválim aj stiahnutie opaskom. Vytvára peknú ženskú siluetu. Náramok by som ale dala dole. Kabelka je sama o sebe dosť výrazná, zdobená, že je to už príliš. Ak ho veľmi chceš mať, aspoň ho prehoď na druhú ruku.

Módne (s)hity z Markizáckej

Martin Šmahel, fitnestréner a moderátor

Celkom fajn. Farebne to ladí, myslím, že akýkoľvek komentár by bol zbytočný.

Módne (s)hity z Markizáckej

Martin Bagár s dcérou Martinou, hospodár z Farmy

Dáma zvolila výbornú farbu, len nie som si istá, či aj dobrý strih šiat pre jej postavu. Na bokoch „napratané“ a v hornej časti až príliš voľnosti. Tiež som si nie istá dĺžkou. Trochu dlhšie a mohlo by to byť fajn. Farmár Martin by aj ušiel. Nič prevratné, ale dá sa. Akurát tie topánky by som už určite vyradila so svojho šatníka a nahradila nadčasovou klasikou.

Módne (s)hity z Markizáckej

Lenka Vavrinčíková, moderátorka

Krásne, dokonalé. Nemám čo vytknúť, len chváliť. Všetko skvele zladené vrátane doplnkov, mejkapu a účesu.

Módne (s)hity z Markizáckej

Martin Pyco Rauch, moderátor

V móde sa vyzná. Výborná voľba a čiernou sa nič nepokazí. Skvelý výber!

Módne (s)hity z Markizáckej

Emma Drobná, speváčka

Wow. Dala to na dámu a musím priznať, veľmi jej to pristane. Príjemné farby. Ja by som ale dala dole z krku ozdobu a retiazku. Bolo by to krajšie a čistejšie. Viac by sa takto hodilo k celkovému jemnému štýlu. Mejkap aj účes výborný!

Módne (s)hity z Markizáckej

Natália Puklušová, herečka

Opäť ukážka príjemnej čierno-bielej kombinácie. Jednoduché, ale fajn. Oceňujem výber topánok, ktoré to celé štýlovo posúvajú. Natalia, nabudúce si daj viac záležať na účese. Toto mi príde príliš domácke.

Módne (s)hity z Markizáckej


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články