Hororové chvíle Kollára v centre Bratislavy: Lietali slnečníky, prevracalo stoly... Jeho syn zranený! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Hororové chvíle Kollára v centre Bratislavy: Lietali slnečníky, prevracalo stoly... Jeho syn zranený!

Boris Kollár včera prežil obrovský strach o syna Artura.
Boris Kollár včera prežil obrovský strach o syna Artura. , Zdroj: Facebook B.K.
11.08.2017 18:10

BRATISLAVA - Západné Slovensko včera zasiahla veterná smršť. Silný vietor vyvracal stromy, strhával strechy... A rovnako nebezpečne to vyzeralo aj v centre nášho hlavného mesta. Vo chvíli, keď prírodný živel udrel vo svojej najväčšej sile, sa tam nachádzal aj známy boháč Boris Kollár (51). A jeho pocity strachu sa umocnili tým, že jeho syn Artur sa zranil. Skončil v rukách záchranárov!


Včera večer sa západným Slovensko prehnala búrka s vetrom tak silným, že vonku lietalo azda všetko, čo nebolo pribetónované k zemi. Silu prírody na vlastnej koži okúsil aj známy slovenský multiotecko Boris Kollár. Smršť ho zasiahla v centre Bratislavy, kde sa v tej chvíli nachádzal spolu so synom Arturom. 

A niet pochýb, že boháč musel byť v tom momente strachom bez seba. Malý chlapec sa totiž pri veternom besnení zranil. „Schurger Marek a Bohumil Stozicky, hliadka mestskej polície, chalani, veľké ďakujem za to, že ste sa mi postarali o syna, zobrali ho do bezpečia a ošetrili ho,“ napísal Kollár na sociálnu sieť Facebook a pridal nielen fotky vyvrátených slnečníkov, ale aj stolov a stoličiek, ktoré lietali, akoby boli z papiera. 

„V meste sa akurát prehnala smršť, lietali slnečníky, prevracalo stoly, ľudia lietali po ulici, takú paniku som už dlho medzi ľuďmi nevidel. Trvalo to max minútu, ale všetko pováľalo,“ opísal hrozivé chvíle boháč, ktorý sa nezabudol poďakovať ani ďalším ľuďom, ktorí jemu a jeho rodine pomohli. „Chcem sa tiež poďakovať neznámej pani, ktorá nám z druhého konca ulice priniesla Arturkovho psíka Scubiho,“ dodal.

Kollára sme v tejto súvislosti oslovili, nech nám o nepríjemnom zážitku povie viac. „Boli sme so synom na Laurinskej v jednom podniku na večeri, keď to všetko začalo lietať. Nepísal som to však na svoj profil, že by som o tom chcel informovať, ale kvôli tým dvom policajtom. Tým som chcel poďakovať, lebo naozaj mi syna chytili, zobrali ho za roh a fačovali mu nohu,“ povedal nám Kollár. Fotky, ako to vyzeralo včera večer v centre Bratislavy, nájdete v našej GALÉRII»

Syn Borisa Kollára, Artur, sa pri veternej smršti zranil.
Hororové chvíle Kollára v
Zdroj: Facebook B.K.

Pozrite si tiež zábery z celého západného Slovenska. Toto všetko spôsobila veterná smršť!

Aj vy ste na vlastnej koži okúsili včerajšiu veternú smršť?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1056Galéria

Boris Kollár včera prežil Syn Borisa Kollára, Artur, V centre Bratislavy lietali Boris Kollár vo štvrtok Boris Kollár vo štvrtok Boris Kollár vo štvrtok Syn Borisa Kollára, Artur,

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook B.K.;
VIDEO: Facebook B.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články