Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Tajomstvo Surovcovej svadobných šiat... A takto vyzerala nevesta, keď to skončilo!

Marián Gáborík a Ivana Surovcová
Marián Gáborík a Ivana Surovcová
17.07.2017 19:00

TOMÁŠOV - Exkluzívna svadba! V piatok si svoje áno povedali hokejista Marián Gáborík (35) a tanečnica Ivana Surovcová (30). Blondínka sa vydávala v naozaj luxusných šatách, o ktorých sme sa dozvedeli viacero zaujímavostí. A chcete vidieť, ako vyzerala nevesta, keď celá paráda skončila?


Marián Gáborík a Ivana Surovcová na svojej svadbe nešetrili. Dôkazom sú aj detaily týkajúce sa nevestiných šiat. Išlo totiž o naozaj luxusný kúsok. Ako sme sa totiž dozvedeli, exkluzívnu róbu blondínke ušili na mieru v Izraeli. 

Išlo o model z nádhernej čipky s trblietavým ornamentom a množstvom kryštálov. Šaty Ivana doplnila trojmetrovým závojom, ktorý samotná návrhárka Berta Balilti zvolila ako záverečný model na módnej šou v New Yorku. Táto módna dizajnérka je navyše v súčasnosti považovaná za najdôležitejšiu návrhárku svadobných šiat. 

Tajomstvo Surovcovej svadobných šiat...

Niet pochýb, že Ivana bola nádherná nevesta. Chcete však vidieť, ako vyzerala, keď celá parádna svadba skončila? Pozrite sa do našej GALÉRIE»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Marián Gáborík a Ivana Ivana Surovcová s kamarátkou, Ivana Surovcová vyzerala aj Ivana Surovcová a Marián Ivana Surovcová má tenisky Ivana Surovcová a Marián Marián Gáborík a Ivana

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články